Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy kezdjek új életet külföldön?

Hogy kezdjek új életet külföldön?

Figyelt kérdés
Barátnőm miatt (szeretem őt) kiköltöztem hozzá (Lengyelország), viszont még nagyon sok minden új nekem, kicsit nehezen találom a helyem, a félsz is bennem van, hogy még nem tudom kijelenteni, hogy megszoktam. Ti hogy kezdenétek hozzá, hogy jobban érezzem magam?
2020. jan. 13. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szia! En eltem L.o-ban, de a helyedben inkabb UK-be mennek.
2020. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanulas! Ez az elso. Ha megtudsz szolalni, utana mar automatikusan jobb lesz.
2020. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Íratkozz be egy intenzív nyelvtanfolyamra, a nyelvet muszáj lesz megtanulnod, ráadásul ott találsz hasonló helyzetben lévő társaságot akivel tudtok egymásnak segíteni, ha kell. Amint jobban megy a nyelv, lesz munkahelyed stb, kiakalulnak helyben haveri kapcsolataid, már sokkal könnyebb lesz. Én egyedül költöztem külföldre, utána egyedül váltottam országot, de mindenhol sikerült megtalálnom a helyem pár hónap után, neked is menni fog, csak türelem és kitartás kell hozzá :)
2020. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!