Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti melyiket választanátok/vála...

Ti melyiket választanátok/választottátok?

Figyelt kérdés

1.) Nagyvárosban, albérletben élni, tanult szakmában dolgozni. Műszakba járni, mert drága az albérlet. (Nincs jól fizetett diploma. Csak érettségi es okj szakma)


2.) Hazaköltözni vidékre a szülőkhöz, miután már egyszer önállósodtál. Nem a tanult szakmában lesz a munka, kevesebb a kereset, de lakásra nem kell költeni, lehet gyűjteni, műszak vállalás opcionális.


3.)

Külföldre menni. Nyelvet fejleszteni. Szülőket, testvéreket, barátokat nagyon ritkán látni. Évi kétszer repülni.


2020. jan. 27. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, de nem gyűjtögetnék hanem tanulnék, hogy legyen valami olyan papírom, amivel nem csak ez a 3 lehetőségem lesz az éeltben.
2020. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam ilyen dilemmában, de attól függ, hány éves vagy. Egy kor után már kényelmetlen a szülőkkel az együttélés.
2020. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
25 vagyok. Sokadik lakótársammal szoktam össze. Semmi baj az illetővel, de torkig vagyok már azzal hogy folyton idegenekkel osztom meg a magánszférám. Ez már nem buli. Nem tudok ellazulni, pihenni. Miután a középiskolát is koleszban csináltam végig, fogalmam sincs milyen lenne újra, hosszútávon és élezvitelszerűen a szüleimmel lakni. Vannak különböző szokásaink.
2020. jan. 27. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lehet külfölddel próbálkozni, minél közelebb vagy a 30-hoz, annál jobban előjönnek konfliktushelyzetek a szüleiddel, hogy másképp akartok csinálni dolgokat, élni, és mivel már te is nagykorú vagy, nem bánhatnak veled gyerekként, hogy ők szabják meg a szabályokat, ugyanakkor a saját otthonukban ehhez joguk van. Szóval ha ki tudsz menni külföldre, én azt mondom, most pont jó korban vagy, hogy megpróbáld.
2020. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1, Az alberlet szukseges rossz, es kidobott penz hosszutavon.

2, Nem azert lettem onallo hogy visszakoltozzek a szuleimhez.

3, Kulfoldet valasztotam, de csak mig osszejatt a haz ara.

2020. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1.t választanám.
2020. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!