Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestiek! Ti nem érzitek...

Budapestiek! Ti nem érzitek úgy, mintha egyre több kemény drogos lepné el a várost?

Figyelt kérdés
Lassan már nagyon kellemetlenül érzem magam, szinte akárhova megyek, totál benyomott drogosokat látok (főleg a belvárosra és a körutakra gondolok), akik olyanok, mint a zombik. Csak szerintem vannak brutálisan sokan? A rendőrség természetesen rájuk sem bagózik. Azt már megszoktam, hogy a hajléktalanok ingyen utazhatnak a tömegközlekedésen és emiatt vizelet és széklet szaga van a járatok többségének, de a drogosoktól sajnos félek is. A nyilt utcán, aluljárókban megy a biznisz és a drogozás... Mi garantálja, hogy előbb-utóbb nem fognak megtámadni védtelen embereket? Vagy csak én érzékelem rosszul, hogy nagyon rossz irányba mennek a dolgok? Az elmúlt 1-2 évre gondolok. Kicsit olyan érzésem van, mintha fokozatosan romlana a város társadalmi összetétele.

2020. febr. 2. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A külvárosban is drogoznak. A csepeli HÉV-en pl rendszeresen szipuznak. (Úgy emeli az arca elé a zacskót, mintha csak a cigibe szívna bele)

Tényleg szomorú.

2020. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Xi. kerület, nem érzem úgy
2020. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%
2020 van a Fidesz így csinálja a drogmentes Magyarországot 😃
2020. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
53%
Amúgy + amíg ilyen szép az élet senki ne csodálkozzon h az ember inkább drogozik 😊
2020. febr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

We'll come to catch you,

This is the Zombie World! 😁😷

2020. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
XI-ben tudom, hogy nincs igy, ez Pestre vonatkozik. Buda lassan egy másik világ lesz, én is át fogok költözni, amint tudok.
2020. febr. 3. 11:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a pesti oldalon élek, de nem tapasztalom ezt. A belváros lehet, hogy más, én mindig külső kerületben éltem.
2020. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 17. kerületben lakom és a 14-ben dolgozom, ebben a kettőben nem tapasztaltam soha. A belvárosban ritkábban járok, de amikor ott vagyok, általában összefutok egy-két ilyennel. Viszont az Örs... Ott szoktam átszállni minden este 23 óra körül, és van, hogy 20 percet várok a buszomra. Olyan dolgokat látok ott nap, mint nap, amiket előtte soha sehol. De meglennék nélküle. Örsön éjszaka rengeteg drogos van, szinte nincs olyan nap, hogy ne fussak össze legalább eggyel. De sokszor napközben a 3-as villamoson is vannak.
2020. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tele velük város. És ami megdöbbentő, hogy újra megy a szipu. Tolják a hígítót az arcba...
2020. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!