Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek van okom az...

Szerintetek van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
A szomszédom egy tipikus sorozatgyilkos kinézetű illető.Mosolyog az ember hogy ez idióta vagy üldözési mániás ám a srác egy balesetben szenvedett komoly agyi trauma óta szexuálisan perverz beállítottságúvá vált.Mikor ideköltöztünk szinte azonnal bejelölt fészen minden áron szeretett volna velem elmenni valahova (mozi,wellness) próbáltam lekoptatni de akkor betett egy általa kreált perverz csoportba ahol különböző szexuális történeteket lehet olvasni.Volt ott testvérrel,szülővel,állattal sztori amit mind az admin, a szomszéd osztott meg.Elküldtem a francba és megfenyegettem ha még egyszer rám ír szólok a férjemnek (akinek persze a kezdetektől tudomása van ezekről a dolgokról) akkor a már korábban elkért e-mail címemet bombázta meg különbő perverznél perverzebb történetekkel.Akkor rászóltam személyesen ha még egyszer csak rám pillant vagy a családomra azonnal rendőrt hívok és elvitetem a fenébe.Félek tőle.A gyermekeimet óva intem még a köszönést is megtiltottam nekik nehogy máshogy fogja fel (incselkedésnek) a beteg agya.Amúgy először egy teljesen ártatlan beteg fiúnak látszik aki apucikának meg anycikának hívja a szüleit,tagja a polgárőrségnel szereti mindenki és van ez a perverz másik oldal.Ti mit tennétek a helyemben?Nem,nem tudunk elköltözni.Nagyon figyelek de ha férjem éjszakás szinte minden neszre felriadok ha egyedül vagyok itthon, zárok minden ajtót paranoiássá váltam miatta.Szerintem ha létezik jóság úgy létezik gonoszság is és ez a fiú egy félelmetesen megtévesztő alak.
2020. febr. 12. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
AZt nem tudom, van-e okod aggodalomra, de ha ennyire félsz, akkor szerezz be gázsprayt és tegyetek fel mozgásérzékelős riasztót.
2020. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megvannak az emailek és az SMS-ek, már van valami a kezedben a feljelentéshez...
2020. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!