Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csípő pisilés a 8. ik héten....

Csípő pisilés a 8. ik héten. Már 3 hete tart. Tapasztalatok? Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
3 hete kezdődött, ha kevesebbet ittam csípett a pisilés. Szedtem rá tőzegáfonyás gyógyszert nem segített, elmentem dokihoz írt fel antibiotikumot, nem segített az sem. Írt beutalót urológushoz. Csak kedden tudok menni, nem engednek el munkából. az még 5 nap. Nagyon féltem a babát,8ik hétben vagyok. Volt màr valaki ífy. Egyébként ha nagyon sokat iszom nem érzek semmit, de amint kevesebbet, folyton pisilhetékem van és csíp a pisi.

2020. jan. 30. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor dokiig tessék több folyadékot inni!

Max többet jársz a mosdóba de nem csíp.

Jobbulást 🙂

2020. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyit iszom hogy már rosszul vagyok, de nem baj csak a picinek ne legyen baja. Köszönöm :)
2020. jan. 30. 18:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj egyébként elfelejtettem oda írni, hogy baktériumot talált a vizeletben, azért kaptam az antibiotikumot.
2020. jan. 30. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek! Most ennyit tudsz tenni, míg urológus nem néz meg!

Picurnak semmi baja nem lesz😉

1 # voltam

2020. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, nagyon kedves vagy :)
2020. jan. 30. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt azért nem mondanám, hogy nem lehet baja, mert terhesség alatt egy baktérium okozta húgyuti fertőzésből vetélés is lehet. Persze ne így legyen, de azért írom, hogy tudj róla. Én a helyedben elmennék egy magán urulógushoz, nem várnék addig!


20 hkm

2020. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A munkáltatóm miatt mehetek csak leghamarabb kedden, de kiderült a doki csak szerdán fogad. Megpróbállok keresni valakit itt és a környéken aki fogadna hamarabb még munka előtt 9ig. Kedves utolsó, sajnos tisztában vagyok vele, hogy elmehet a baba :( egyébként a baci a vizeletben azt jelenti hogy az már húgyuti fertőzés?
2020. jan. 31. 08:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb menj el. Olyan nincs, hogy nem enged el a főnököd. Kötelező neki a terhességgel kapcsolatos vizsgálatokra elengedni! És mégcsak le se vonhatja a béredből. Nézz csak utána!
2020. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
6.vagyok, igen ha baci van a vízeletben az nagy eséllyel fertőzés miatt van. Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Igaza van az utolsó válaszolónak, köteles a munkáltató elengedni és semmilyen hatrányt nem vonhat maga után.
2020. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!