Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire veszélyes város...

Mennyire veszélyes város Miskolc, van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy oda fogok járni egyetemre és eszembe jutottak a "rémtörténetek" a városról. Tényleg ennyire veszélyes, gyakoriak a rablások, kötekedések nappal a városban. Amelyik részek engem érdekelnének: a Tiszai pu. környéke, a Centrum/Szinvapark, illetve maga az Egyetemváros (tanulmányi épületek, kolik). Ezeket a helyeket érinteném előreláthatólag, valamint a tömegközlekedésre is kiváncsi lennék, mennyire biztonságos, miket kerüljek el.

Köszi a válaszokat előre is!


2016. dec. 6. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
baratnom ott lakik, o eleg felos alak, de meg nem tortent vele atrocitas, ill nem is szokott felni sem.
2016. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kedveltem azt a várost :) Soha semmi atrocitás nem ért, pedig egy 50 kilós csaj vagyok... De ne így állj hozzá, hogy "ez egy veszélyes város, vajon ki fog-e rabolni az az ember", mert ez meglátszik rajtad, és akkor tényleg veszélyes lesz.

Most Pesten élek, itt viszont már történtek dolgok :D

2016. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pályaudvar környéke ótvar, mint mindenhol. Centrum-Szinvapark felé max bulizós részegek vannak éjjel, Egyetemváros teljesen oké (az a réteg, amitől félsz, nem nagyon frekventálja az egyetemet). Tömegközlekedés teljesen oké, elvileg fel se engednek bérlet nélkül. Vannak zűrös helyek, de azért nem egy olyan nagyváros, mint Pest, ennek megfelelően nyugisabb is. Egyetemhez sok sikert :)
2016. dec. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Centrum és Tiszai környékén összefuthatsz egy pár kötekedősebb "báttyával" néhanapján, de amúgy eléggé biztonságosak ezek a forgalmas részek.
2016. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!