Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek ez normális, vagy...

Szerintetek ez normális, vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.

Fiú lakótársammal nem jövök ki.

Sokszor beszólt irogatott üzeneteket vagy magában mormogott.

Arról van szó hogy őt idegesiti az ha a fürdőben a zuhanyfüggönyt nem húzom el ,minden egyes nap vagy ha a wcben nem hajtom le az ülőkét vagyha a konyhában hagyok egy majdnem tiszta de nem elmosott tálat vagy poharat és szerinte már attól szalad a konyha....vagyha nem viszem le a szemetet azonnal!!!ha megtelik....márvolt hogy össze is vesztünk...azóta nem dumál.....még vannak apró (számomra jelentékktelen) dolgok amiket megszólt majd leirom azokat is.


2020. febr. 16. 21:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Igaza van
2020. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Plul az is baj ha állandó jeleggel nem hagyom nyitva a mosogatógép ajtaját.

Vagy plul esös időben volt egy két sárdarab az előtérbe és nem söpörtem fel...és szerinte telhesen dzsuvás volt minden amit teljesen kizártnak tartottam .......mert nem.volt sárral durván összejárkálva semmi....vagyha a proli gátűzhelyen ami az edényt tartja el volt mozdulva ugy hagytam véletlen miliméter elmpzdulás és halottam hogy panpogott kint hogy mi a fszért nem lehet euzt megigazitani.

Tudni kell hogy állandósn itthon tesped munka utan vagy szabadnapján...nem csajozik szerintem nimcs élete...

2020. febr. 16. 21:07
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Rendszerető, na bumm. Srácban ritka.
2020. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát szerintem mániákus és rohdtul be van feszülve
2020. febr. 16. 21:16
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Én is szeretem a tisztaságot, de ez nekem is sok lenne.


Viszont ebben nem lehet igazságot tenni. Ha fokozódnak a konfliktusok, akkor valamelyikőtök keressen egy másik albérletet, az ott maradó pedig egy magához illő lakótársat. Szerintem te könnyebben találnál, mert valóban ő az, aki túlzásba esik.


Amúgy miből fizeti a bérleti díjat, ha csak otthon tesped?

2020. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Ja bocs, most látom, csak munka után tesped otthon, tehát dolgozik. Csak a mondat első fele maradt meg bennem, mikor a válaszomat írtam.
2020. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Mind a kettőtöknek meg kellene tennetek bizonyos lépéseket annak érdekében, hogy egymás mellett tudjatok élni békében. Kompromisszumot kötni nem lehetetlen, de ahhoz minden irányból szükség van a hajlandóságra. Nem elég, ha sikerül kompromisszumra jutni, - illik betartani az abban kialkudottakat is korrekt módon. -Tudom, ez már túl sok, ha magyar emberekről van szó, de ez a "nagy titok".
2020. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

Hány évesek vagytok, 12?

Nehogy már ne tudjatok megbeszélni ilyen apróságokat, ez szánalmas, hogy ezen vitatkoztok...

2020. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

Az még gázabb, hogy a Gy.k.-ra jön rinyálni vele.

Egyszerűen katasztrófális, hogy már mindenki csak a neten tudja a másikat a háta mögött kibeszélni, mert egymás szemébe már b_asznak bármit megmondani.

2020. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én belemondtam a szemébe.
2020. febr. 16. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!