Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket zavar a hangos zene?

Titeket zavar a hangos zene?

Figyelt kérdés

A szomszédom szeret hangosan zenét hallgatni, illetve itt a lakótelepen többször is tapasztaltam már, hogy hangosan hallgatnak zenét a szomszédok, ugye főleg ez nyáron halasztatódik inkább.


Ezzel nem is lenne bajom, ha minőségi zene lenne, illetve jó minőségben szólalna meg a zenei mű.


Ha valami általam kedvelt zene lenne (pl. jazz, blues, klasszikus) és McIntosh monoblokkok lennének a B&W hangfalak elé kötve, akkor egyáltalán nem zavarna, sőt, átmennék hozzá, hogy adjon rá hangerőt! De sajnos nem ez a tapasztalat.


Az ízléstelen és rossz hangminőségű zene pedig iszonyatosan zavaró szerintem!


2020. febr. 21. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2020. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, amennyiben nem éjszaka van amikor aludnánk. Szerencsére kertesben lakunk, így alig hallani valamit. Bár most új szomszéd van, de pont azon az oldalon, ahol a légkondink kültérije van. Ha olyan zenét tesz be ami nem tetszik, majd jól megbúgatom a légkondit (van ám hangja ha felcsavarom), kíváncsi leszek ki bírja tovább.
2020. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan zene, ami tetszik, akkor nem.
2020. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen
2020. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna.
2020. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Ha valami általam kedvelt zene lenne (pl. jazz, blues, klasszikus) és McIntosh monoblokkok lennének a B&W hangfalak elé kötve, akkor egyáltalán nem zavarna, sőt, átmennék hozzá, hogy adjon rá hangerőt! De sajnos nem ez a tapasztalat."

Meg is válaszoltad. Nem mindegy, mit, milyen minőségben, és ami kimaradt, a pillanat is számít.

2020. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha én lennék a szomszédod nekem örülnél... :D többnyire jazzt, bluest, rock n rollt szoktam bömböltetni egy Schneider 300r vintage receiver hifivel, somogyi hangfalakkal 100w/db.. :'D eddig még egy szomszéd se jött át szólni hogy hangos vagy rossz a zene..
2020. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Az ízléstelen és rossz hangminőségű zene pedig iszonyatosan zavaró szerintem!" ja hogy téged a saját szarod nem zavar csak a másoké
2020. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ. Ha valaki folyamatosan nyomja, akkor műfajtól függetlenül zavarna. Ha időnként pár számot meghallgat valaki, akkor nem. Laktam panelban és ott volt ilyen. Felfogtam, hogy ezzel jár. Vidéken meg az állatokat és a traktort hallgatja az ember.

Az ízlésről meg a minőségről... Attól, hogy valamilyen műfaj nem tetszik neked, más még élvezheti és az adott műfajon belül lehet minőségi. A minőséget meg pár falon/ablakon keresztül te soha nem fogod megmondani, mert a legkirályabb hangrendszer is torzulni fog.

2020. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Műfajtól függ. Az alattunk lakók időnként "felcsavarják", szerencsére olyan számok, amik tetszenek. Az pedig, kinek mi az "ízléstelen", embere válogatja. Nyilván aki a szintit, a lakodalmast szereti, ugyanazt mondaná a Te zenéidre is, amit írtál.
2020. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!