Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen viszonyban vagytok a...

Milyen viszonyban vagytok a szomszédaitokkal?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 17:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Régebben az egyik szomszédunk kijelentette, hogy nekünk nem lehet kutyánk, konkrétan meg akarta tiltani. Majd ezt követően természetesen lett kutyánk, ő meg fogta és elvitte a kiskutyát, amikor nem voltunk otthon, mert hát ő ugye megmondta, hogy itt nem lehet kutya. Egy másik kertbe bedobva találtuk meg (volt egy lyuk a kerítésen, ott, ahova be lett dobva a kutya, és ott ült szegénykém, remegett, biztos nem ő szökött el és ugrott be egy másik kertbe)


Szóval nem igazán kedvelem a szomszédunkat :)

2020. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Az egyikkel van csak konfliktusom, mert egy megkeseredett vén farok. Közterületet kerített be, az én és az ő telke közt van még egy telek, aminek nincs tulajdonosa, ő azt is öncélúan elkerítette magának, de úgy, hogy a kerítése átlóg az én telkemre. Ha bármikor kimegyünk a kertbe, akkor ő azon nyomban kihord egy zsák szemetet és meggyújtja, hogy megfulladjunk a műanyagos füstben. Emellett úgy beszél mindenkivel mint a kutyával és a szembeszomszédot b_szogatja, mert szerinte a vaddisznók a városból jönnek fel és véletlenül sem a saját telke mögött lévő erdőből mennek le. Ja és folyamatosan feljelentéssel fenyegetőzik. Az az igazi tirpák fajta, akinek nincs jobb szórakozása annál, hogy a szomszédait szekálja.

A többi szomszéddal nincs konfliktusunk, jóban vagyunk velük.

2020. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Egy 49 éves fószer, aki az anyjával él, reggeltől estig be van állva.

Van 3 foga, amikor ideöltöztünk, szabályosan azt hitte, ő az én főnököm, és elkezdte utasításba adni, melyik fáinkat vágjuk ki a kertünkben.

Újabban kiderült, hogy valószínű lopott is tőlünk. Eltűnt a fűnyírónk, kerti szerszámaink, stb.

1 méteres láncon tartja a kutyáit. Tele van patkánnyal a telke, meg rengeteg szeméttel. Ez csak akkor derült ki, amikor ideköltöztünk.

Már ott vagyunk vele, hogy eltesszük láb alól, és elkaparjuk valahová a szántóföldekre.

Szerintem a fél település, meg még az anyja is örökké hálásak lennének érte...

ja, és rendszeresen vadorzóskodik, megy nagy bőszen a kommandós cuccában, és valahogy gyűjti össze a vadakat.

Már csak ezért fel lehetne nyomni a szemetet.

2020. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Atyaég! És én még azt hittem nekem van gyökér szomszédom, mert minden hétvégén minden szarral zajt csinál. Azt hiszem, hozzátok képest az én hülyének hitt szomszédom főnyeremény. A másikkal elvagyunk mi is.


Próbáltatok már valamit tenni ellene?

A kutyát amelyik ellopta, azt tuti nagyon megcsaptam volna. A szemétégetésre rettentő dühös vagyok, kihívnám rá a tűzoltókat, vagy a rendőrséget, ha olyankor éget, amikor a helyi rendelet szerint nem lehetne. A lopós férget is jól pofán kéne verni!

2020. febr. 23. 18:59
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Az enyém egy időben rendszeresen átjött lopni és egyszer flexszel kivágta a kerítésem.

Amikor megkérdeztem, hogy mit keres a kertjébe a saját kézzel készített kerti bútorom, megsértődött és azóta nem beszél velem.

2020. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
Néha találkozunk, köszönünk, és ennyi.
2020. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Csak köszönő viszonyban. Nem hallom, néha ha havonta 1X látom őket.
2020. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Semleges.

Köszönünk egymásnak esetleg pár havonta váltunk pár szót.

2020. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

"1 méteres láncon tartja a kutyáit." - ezt lehet jelenteni az Állatmentőknek, a Tetovált Állatmentőknek vagy a Szurkolók az állatkínzás ellen csoportnak akár Facebookon is. Kijönnek és gondoskodnak a kutyákról.

Kérlek, tedd meg, ne hagyd szenvedni a kutyákat. :'(

2020. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

#3 vagyok, az utolsó miért lett lepontozva?

Teljesen igaza van.

2020. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!