Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hogy vagytok a szomszédaito...

Ti hogy vagytok a szomszédaitokkal? Nagyon jóban (mint a Szomszédok c. sorozatban), nem is ismeritek őket vagy a kettő között?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 17:00
 1/8 -femme- válasza:
94%
Köszönőviszonyban
2018. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem láttam a Szomszédok című sorozatot. Mi jóban vagyunk a szomszédokkal. Falun élünk. Ha találkozok valamelyikőjükkel megállok, beszélgetek velük egy kicsit. Ha kell valami bizalommal fordulok hozzájuk, illetve ők is hozzám. Néha ha szoktunk ilyen "szomszéd buli"-t tartani. Ilyenkor valakihez átmegyünk annyi sörrel amennyit megiszunk, esetleg többel, beszélgetünk, stb..
2018. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Angliában 3 közvetlen mellettem lévő szomszédom van. Baloldali lakás 2 lakásra van felosztva így ott 2 szomszéd, a jobb oldalinál 1 szomszéd. Személyesen egyiket sem ismerem. A baloldaliakkal meggyűlt a bajunk mert mindkét lakó alkoholista, és állandó ordítozások, hajnalig tartó tivornyázások miatt sokszor kellett át dörömbölni, szólni. 2 év után az alsó alkoholista szomszédnak el kellett költöznie. A felső alkoholista fél, hogy őt is kényszer kilakoltatják így jelenleg csendben van. Az alsó lakás nem sokáig maradt üres, pár napja költöztek be. Még nem láttuk őket. A jobb oldali szomszéd olyan 1 éve lakik ott (az előző tulaj meghalt) ők róluk sem tudunk semmit, csak annyit, hogy van egy kis gyerekük. Alig halljuk, látjuk őket. A környező szomszédokról sem tudunk semmit, nincs is értelme, hogy ismerkedjünk, mert sűrűn cserélődnek. Mi vagyunk a legrégebbi lakók az utcában

A Pesti lakásunk szomszédjait ismerjük. Társasház emeletenként 4 lakás van. Mind a 3 szomszédot ismerjük név szerint, ha otthon vagyunk, mindig üdvözöljük őket, beszélgetünk egy kicsit. De idén csak 2 szomszéd maradt mert az egyik nénike meghalt, a másik nénike öregek otthonába költözött mert egyedül érezte magát otthon. A lakásuk üres mint a mienk.

2018. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem ismerem őket, a közvetlen szomszédommal már össze futottam 1-2x neki köszönök az utcán is, a többiekkel ha éppen össze futok köszönök.
2018. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Panelban lakom, azt sem tudom kik laknak mellettem. Az biztos, hogy felettünk kulturálatlan állatok akik egész nap dübörögnek, alattunk bagóznak egész nap 10 percenként...
2018. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Üdvözlés, és kész.
2018. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Az egyik szomszéddal viszonylag jóban vagyok, ha találkozunk akkor pár percet szívesen beszélek vele, szeretem a kutyáját, és ha sétáltatja és úgy találkozunk, akkor mindig megabajgatom egy kicsit. A másik szomszédom már évek óta ott lakik, de mindig elkerüljük egymást, sose láttam még, azt se néztem, hogy mi van a névtábláján, azt se tudom, hogy él-e vagy meghalt. Összességében egy százlakásos társasházban lakunk, általánosságban nagyon személytelen, senki nem ismer senkit, viszonylag nagy a jövés-menés.
2018. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
34 lakásos társasházban élünk. A közvetlen szomszédainkkal és egy másik társasházbéli fiatal párral nagyon jóban vagyunk. Összejárunk, elmegyünk közösen ide-oda, baráti viszonyt ápolunk. A többiekkel köszönő viszony van, max néha egy-egy mondat. Olyan lakás is van, ahol nem is tudom ki lakik.
2018. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!