Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan buktatnád le a szomszéd...

Hogyan buktatnád le a szomszédod, ha sejthető, hogy lop? Ez jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Kirakok jól látható helyre valami hibás műszaki vackot, házon belülről meg felveszem kamerával, ami ment kártyára, vagy bármire adatot.

Mindig figyeli, mikor megyünk el itthonról, tudja ki jön hozzánk, még jobban is emlékszik rá, mint én.

Amikor elmegy a házunk előtt, majd orraesik, annyira néz befele.

Tavaly költöztünk ide, nagyon készséges volt amikor be kellett hordani a holminkat, már az elején elkunyerált jópár dolgot.



2020. febr. 25. 06:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamera
2020. febr. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kamera.
2020. febr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rejts el benne valami gagyi mobilt, ami több napig is bírja, és küld gps-t is. Utóbbiból tudhatod hogy hol van. Aztán ha már biztos vagy a helyben, akkor odamész jópofizni, majd felhívod. Persze max hangerő legyen beállítva.
2020. febr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem foglalkoznek ilyen gyerekes dologgal, amit írsz. Kamera és riasztó rendszer kell. Ha lop, megy a rendőrségre. Ennyike.
2020. febr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Tulajdonképpen miböl gondolod, hogy lop? Azért, mert benéz a keritésen? Vagy mert nézi, ki jön hozzátok?

Mert a kérdésedböl semmi nem utal arra, hogy valamit is ellopott volna eddig vagy hogy szándékában áll!

2020. febr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Valószínű onnan, hogy már tűntek el dolgok, a másik szomszédom egy nő, aki alig van otthon, van 2 kutyája. Máshonnan meg képtelenség bejönni a házba.

De ha gondolod teljes részletes leírást adok, mielőtt még belekötsz másba is.

2020. febr. 25. 07:42
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg neked kellene megtanulni értelmesen fogalmazni.

A kérdésedben szó sem volt eltünt dolgokról, meg hogy csak onnan lehet bejutni (egy kerítés talán megoldás lenne), ezt nem tudom, honnan kellene tudnia bárkinek is.

2020. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Kamera kell és riasztó, meg egy nagyobb kutya.

Igaz ez emeletes ház, nálunk az egyik nyugger a térfigyelő. Bakker mindent tud, ki mikor jön megy, szerintem fel is írja, nézi miket veszünk stb. Persze pletykás is, szóval az infót nem rest megosztani. Ő mondjuk rohadtul unatkozik. Hogy a ti szomszédotok tényleg lopós-e, az csak akkor derül ki, ha rajta kapjátok pl kamerával.

2020. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon unalmas hogy állandóan csak kötekedik mindenki ezen az oldalon a kérdezővel. Oké, aláírom, van hogy hülye kérdéseket tesznek fel, de itt most nem értem miért kellett belekötni csóriba.
2020. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#7, mit nem értesz azon a szón, hogy "sejthető" ?

Ha ennyire retardált vagy, akkor meg nem kéne itt válaszolgatni kérdésekre.


#9, köszönöm!

Ezek olyan élőlények, hogy a saját butaságukon idegesítik fel magukat, megkockáztatom, ezek még néha verik is önmagukat.

Hülye valamihez, és akkor beleköt másba. Jellemzően általános iskolákban volt ez a viselkedésfajta, végén már toporzékolt a saját agyatlanságától szerencsétlen.

2020. febr. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!