Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nálatok milyenek a szomszédok?

Nálatok milyenek a szomszédok?

Figyelt kérdés

Én nemrég költöztem egy kis lakásba, szinte az összes szomszéddal jó a viszonyom kivéve a szembe szomszédsággal.😅

Onnan is az idősebb nővel.


Igazából eleinte igyekeztem udvariasan köszönni neki,ha megláttam a lépcsőházban(persze erre általában még a fejét is elfordította,hogy ne kelljen viszonoznia a köszönést.


Ha nagy ritkán beszélgetnünk,vagy inkább csak panaszkodik rám állandóan bunkózik flegmázik velem.


Múltkor megemlítette,hogy örülne neki,ha 22:00 után már nem mennék sehova mert zavarja ahogy csukódik és záródik az ajtóm.


A lényeg ezt egy másik lakótól tudom,hogy ezt a lakást amiben élek már, annak idején ő akarta megszerezni a vele egy háztartásban lakó felnőtt gyerekei számára.( de nem volt rá elég pénzük)


És most neheztel rám mert én megtudtam vásárolni a lakást ő előle.



2020. márc. 6. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól bejön a tv-n a szomszédok sorozat.
2020. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy múltkor azért szólt be nekem,mert meg mertem hívni 3 kollégámat akikkel beszélgettünk és iszogattunk akár 22:15- ig jelzem teljesen normál hangerőben beszélgettünk a saját lakásokban


Most pedig azért szólt hogy 22 után ugyan ne mászkáljak már el,mert zavarja mikor becsukom az ajtót és kulcsra zárom.( Hát majdnem elküldtem a pi....a).

2020. márc. 6. 19:55
 3/10 Gábor t ***** válasza:
100%

Szia kérdező. Engedd el ... Mosolyogj értsél egyet , látszólag. Magadban tudod , hogy egy idióta.

Boldogabb ember leszel ha figyelmen kívül tudod hagyni a számodra kellemetlen ebereket .

2020. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gábor t ***** válasza:

Mondom is a saját példám. Bajom volt az egyik munkatársammal , szart a melóra , nagyon önérzetes , kerülte a melót nagyon. Ez engem baromira idegesített . Ezt elpanaszoltam egy régi ismerősnek.. és a válasz : :magamban tegyek rendet !

ennyi nem két nap volt mire meg értettem , de működik.

2020. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Elküldöd a fenébe egyre kevésbé udvariasan.
2020. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozunk egymással.
2020. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Büdösek.
2020. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csendesek, lekopogom. Én is az vagyok.
2020. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki kedves, kivéve az alattunk lakó vénasszonyt. Havi rendszerességgel hívjta ránk a rendőrséget, az egyik indok, hogy "illegális galvanizáló üzemet működtetünk a lakásban" a másik pedig, hogy "mérgező anyagokat húzunk le a wc-n, hogy őt megmérgezzük". Eleinte próbáltunk toleránsan hozzáállni, aki ilyeneket talál ki, az valószínűleg szellemileg nincs már a topon, de egy idő után nyilván elege van az embernek a zaklatásból. Lett neki szólva erélyesebben, azóta nem jelentget fel,csak nagyon csúnyán néz. A többi idős lakóval jól kijövünk,kedvesek nagyon, ugyan úgy mint a fiatalok nagy része, köztük egy-két semleges arc van, de nem problémásak ők sem.
2020. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10-emeletes épületben 33 lakás. Mi legfelül lakunk. Köszönünk egymásnak, nézeteltérésekről nem tudok, de nem zárom ki. Röviden: jó társaság. Az emeleti szomszédokkal kölcsönösen van kulcsunk egymás lakásához, sőt pár emelettel lejjebb, még egy idős nő is adott nekünk kulcsot, hogy be tudjunk menni hozzá, ha segíteni kell és ő nem tudná kinyitni.
2020. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!