Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti miért költöztetek el?

Ti miért költöztetek el?

Figyelt kérdés
Egyetemisták, akik albérletben/ bentlakásban laktok és már költöztetek el a lakhelyetekről egy másik helyre: ti miért költöztetek el? Esetleg volt olyan, hogy mondjuk nem volt semmi különös gond, csak ketten/ többen voltatok egy szobában, és szerettetek volna egy saját szobát; egyszerűen úgy éreztétek, hogy jobb lenne a költözés? Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :)

2020. márc. 11. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt.
2020. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Több összetevős a dolog:

1.meguntam szüleimmel lakni,akik egyébként sincsenek rám jó hatással

2.csináltam olyat,ami miatt nem éreztem jól magam a környéken(nem büntetendő dologra kell gondolni,csak nekem kellemetlen a mai napig)

2020. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Koliban semmi bajom nem volt.

Inkabb kesöbb alberletben a tàrsalberlövel.


A bajom azzal kezdödött hogy 1 szoba van azaz együtt vagyunk. Alkholista lany volt ezzel ugy nem is volt baj csak öszintén elmondta hogy a màja olyan tropa hogy meg fog halni es ugyanugy ivott, de amugy céget vezetett (gondolom ràbiztak valmi kisebb ceget, ö felvételiztette a vagyonöröket stb)

Ez a tudat hogy egy sikeres okos es haldoklo ittas(enni nem evett csak ivott)lannyal vagyok együtt komoly, feldolgozni sem tudtam, sajnaltam, de ugyanakkor mivel sikeres igy fel is néztem ra hogy bakker en meg itt a fösulival görcsölök munkam sincs egy pancser vagyok de egy alkoholista meg céget vezet. Olyan ambivalens erzeseim voltak hogy meg sem szolaltam kb soha.


Aztan az is betett hogy hozzà àtjàrkàltak a roman(nem itthoni kisebbseg hanem külföldi) ffi szomszedok (amolyan alfahimek), szoval az ejszakai alvàsnak löttek, szoval jàrjak nappal mindenhova kb zero alvassal mögöttem, vagy megis hogy lesz ez?

Aztan nagyon ramhajtott az egyik srac, es nekem Nagyon tetszett, szinte valahogy belezugtam total, es akkor megint ezek az ambivalens erzesek, mi van ha aids-es ugye( vagy ki tudja milyen beteg) alapon, el kellett utasitanom olyat, akit minden porcikammal kivantam nagyon de valami leirhatatlanul, sajat magam kellett legyöznöm, hogy a racionalis enem gyözzön, kapcsolat ugy sem lenne belöle mert kb ég és föld vagyunk amugy, kegyetlen volt es borzalom nehéz ellenallni.


Es szépen fogtam magam kerestem màsik albit es bucsut intettem az egésznek egy nap alatt.

2020. márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó, azt hiszem, tényleg jó döntés volt akkor elköltözni :D
2020. márc. 12. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Már többször költöztem. Az első albérletemben két sráccal laktam: ők ketten az egyik szobában, én egyedül a másikban. Fél év után az egyik srác bátyja be akart költözni negyediknek, ezért kitalálta, hogy hozzám jöjjön át valamelyikük. Ezt nem akartam, úgyhogy inkább kerestem egy másik albérletet. Soha nem szerettem másokkal osztozni egy szobán. Máskor azért jöttem el például, mert a tulaj már nem adta ki a lakást vagy túl sokat emelt a bérleti díjon.
2020. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!