Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tartanád ezek után a kapcsolat...

Tartanád ezek után a kapcsolatot a szomszédoddal?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem a szomszédomat,nem érdekel kivel beszél,ki megy hozzá.Viszont van 1lakásprosti haverszerűsége,akit utálok,mert alapban szarkeverő,én megmondtam pár hónappal ezelőtt is,h ilyen emberrel nem leszek 1 légtérben.

Azt hittem eddig,h ez a nő nem jön ide,de véletlenül ez kiderült.Mivel napi kapcsolatban van ezer emberrel akikkel lefekszik,nagyon nem tetszik ez a dolog.

Eddig 1ütt jártunk bevásárolni a boltba szomszéddal kocsival,de ezek után már nem akarok vele 1méternél közelebb lenni.

Jogos amit gondolok,vagy te hogy oldanád ezt meg ? Azért is vagyok dühös,mert most nem dolgozok,és betartottam eddig a szabályokat,nem mentem sehova,1dül a szomszéddal 1héten 1szer vásárolni,de úgy tudtam h senki nem megy hozzá,főleg nem ilyen.


2020. márc. 31. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Jogos
2020. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt döntsd el te, hogy akarod-e tartani a kapcsolatot vele, valahol érthető, hogy nagyot csalódtál benne, ugyanakkor meg csak az ő dolga, hogy kit fogad a lakásán.

Mostanság amúgy is egyedül ajánlatos boltba menni ;)

2020. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérj tőle listát és vedd meg neki, ő meg kifizeti. Megemlítheted neki, hogy félsz attól, hogy a nő valamivel őt is, ő pedig Téged - megfertőz.
2020. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!