Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak nekem jutottak ilyen se....

Csak nekem jutottak ilyen se. Fej szomszédok?

Figyelt kérdés

Falun élünk, mindenhol kutya. Nekünk is van, eddig szabadon volt, most csak nappal hagyjuk kint, éjszaka kennel.

Jobb oldali szomszédunk saroktelken lakik, de a kutyája állandóan az ablakunk alatt dorbézol, éjjel több órán keresztül. A vele szemközti szomszéd szintén saroktelkes, a hátsó kertje pont szemben a szobaablakunkkal. A vaskapu csak középen van összefogva egy lánccal, a kutya ugrál neki, meg ugatnak össze a szomszéd kutyájával.

Már többször szóltunl nekik, hogy jó, hogy kivágják őket hátra, de minket zavar. Nekem van egy 1 éves fiam, aki így éjszaka többször felriad. A bal oldali szomszéd nemrég hozta haza a kisbabáját, így mi éjszaka bezárjuk a kutyát, hogy ne zavarja őket.

Ezt amúgy miért nem értik meg az emberek? Tényleg ennyire kipusztult az empátia?

Amikor szólok nekik, akkor meg az a válasz, hogy költözzek tanyára, ha ennyire zavar az ÉLET zaja :)

Ebből az egyik EÜ dolgozó, a másik Tanár, tehát nem buta emberek, elméletileg.

Ehhez képest, mióta szóltam, hogy zavarnak a kutyák minket, azóta hajnali fű-és sövénnyírás, autóból zenebömböltetés, és társaik mennek. Nem akarok egy sz@r szomszéd lenni, de a nyáron ablakot sem tudtunk nyitni, mert ezek élnek.


2020. ápr. 9. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Hogyan mondtad nekik? Az se mindegy és az a lényeg.
2020. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Csinálj hangszigetelést a lakásra. A kertet ültesd körbe tujákkal, és rakjál le hangszigetelő falat is a kert köré. Ha sokáig akarsz még ott lakni, akkor megéri ez a befektetés. Én otthon nem akarom tudni, hogy létezik más ember is a földön rajtam kívül.
2020. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak neked, nekem is ilyenek jutottak. Körülöttem mindenkinek kutyája, 1-4 db. Állandóan ugatnak, vagy inkább őrjöngenek. Az egyik oldalsó szomszédnál most nagypénteken is flexelnek. Rájuk szoltam, hogy hagyják abba, mert most még csak itt sem tartózkodhatnának. Most már csak dörömbölnek,de hol van még a nap vége. Egyébként meg plusz egy szobát építenek engedély nélkül, ami hozzánk árnyékol. Február óta zaj, dörömbölés, por...
2020. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!