Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mitévő legyek? (szomszédok)

Mitévő legyek? (szomszédok)

Figyelt kérdés

Lassan egy éve, hogy a párommal kiköltöztünk tanyára, még épp kellemes távolságra a várostól. Két oldalt parlagon lévő földek vannak a legközelebbi szomszéd ház az pedig velünk szembe van. Ahova szerencse vagy mégsem, pont a párom egyik "régi kocsmázós csajcimborája" vette meg a férjével. Eleinte örültem is, hogy nem valami sötétbőrű egyedek költöztek velünk szembe. Aztán ahogy ismerkedtünk feltünt, hogyha átköszönök nekik akkor köszönésem süket fülekre talál. Én annyiban is hagytam a szomszédolást, néha párom ment át beszélgetni,mivel ismeri a nőt. Aztán ezek a néhából majdnemhogy rendszeresség lett..

Nagy nehezen én is kezdtem feléjük nyílni, volt többször is hogy, megkértek vegyek át nekik csomagot, aztán volt 1-2 alkalom mikor esténként megvendégeltük a másikat, ilyen volt a szilveszter is. Na ott kimutatta a csaj a foga fehérjét, és én nekem az a viselkedése abszulut nem tetszett. Így, én ismét megszakítottam velük a cimborázást... De közben a páromat folyamatosan hívogatját hülyeséggekkel, írogat neki a csaj.Most arra szoktak rá hogy elküldik a boltba hogy hozzon nekik egy karton sört... Meg hogy elromlott ez meg elromlott az ,mivel villanyszerelő az én párom, már az ő haverjuk autóját is rásózták ,hogy nézze meg, tehát 10000%ban kihasználják.

És mikor én ezt szóvá tettem a páromnak még én voltam a rossz, hogy én rosszindulatú vagyok, és hogy én miért viselkedek így velük, hogyha áthívnak nem megyek (általában 12 óra munka után vagyok) így nem megyek át. Meg nekik mindent azonnal ugrik és megcsinálja, én egy hónapja könyörgök neki hogy szerelje fel a biciklimre a sárvédőt, de szarik rá, de ha a szomszéd asszonynak kellene tuti abban a percben átmenne segíteni.


Ja és még azzal jön, hogy ő azért segít ennyit, mert sose lehet tudni hogy mi mikor szorulunk az ő segítségükre... Csak az a probléma, hogy ez már vissza felé nem játszik.


Párom nem látja a fától az erdőt, hogy tudnám erről leszoktatni?


Jelenleg már heti 3x de megmerném kockáztatni hogy 4x is átmegy egy héten.


2020. ápr. 1. 07:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Hogy mitévő légy? Gondold át a párkapcsolatodat, akarasz-e továbbra is ezzel a pasival élni?
2020. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Rákérdeznék, hogy mi volt közöttük.
2020. ápr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Lehet, csak ivócimborákra talált bennük.

Nem kell semmiféle párkapcsolati összefonódást látni a dologban.

Ők ürüggyel keresik fel, párod meg ugrik mindenre.

Így kezdődnek az ismerkedések, csak nem lehet úgy nyitni, hogy gyere már át beszélgetni, mert unatkozunk.

2020. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni de biztos volt köztük valami,vagy van valami szikra...és helyzetre vàrnak.

Ha a csaj épp egyedül lesz és a párod viszi nekik a sört...

Hoppá...kiscsaj ràrepül.

Sajnálom de nagyon védi őket.Elgondolkodnék kicsit...

2020. ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2. Kommenntelő

Rákérdeztem, de elvileg az égvilágon semmi közük nem volt soha egymáshoz.🤷

Meg szoktan azért néha adni neki a nem tetszésemet, sose néztem még bele a telefonjába nem süllyedek le odáig, de elvileg csak ilyen posztokat meg híreket osztanak meg egymással. Meg hogy a csaj férje nem facebookozik és azért küldi a csajnak. Nem tudom nekem minden esetre nagyon furcsa.

2020. ápr. 1. 08:21
 6/22 A kérdező kommentje:

3. Kommenntelő.

Az nem is zavarna, ha tényleg néha áthívják egy hónapba 2x 3x de heti rendszerességel?

2020. ápr. 1. 08:25
 7/22 A kérdező kommentje:

4.kommenntelő


Szikra nincsen kizárva. Még ha nem is ismeri be. Lehet még magának sem meri bevallani. De hát emberek vagyunk.

Én nem is a páromban nem bízom, én a lányban kételkedek, több éve nem jön nekik össze a baba... A férje lusta disznó elmondása szerint. Több indok is hogy rárepüljön, de lehet ez már az én agyam szüleménye.

2020. ápr. 1. 08:31
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

hmm nem tudom.

Nem az a baj hogy joban van velük hanem hogy ennyire vèdi őket.

Ezen mi is most megyünk àt.

Tàrsasház,fél éve költöztünk ide

én már belebetegedtem az alsó szomszèdba amit művelnek

Állandó kopogás dübörgés ajtó ablak csapkodás,elefántjàràs,orditozás,hangos zene,tv...

nem lehet aludni sem,mindegy hány óra állandoan zajonganak.

A srác rendes eleinte összeültünk pàrszor.

Én költöznék mert nem birom ezt,de a férjem nem akar.

Ő nem haragszik rájuk,meg kell szokni h ilyenek kész.

Ha neadj hangosabban lépek 2őt nekem ugrik.

De ôk azt csinálnak amit akarnak.A lenyeg mi ne zavarjuk őket,halkan beszélunk,figyelmesen jarunk,nem dobálozunk csapkodunk....

Az életem egy pokol igy...Ha felhozom a koltozest vagy ha latja h tiszta stressz vagyok már az egész napos zajtol osszeveszunk.

Mert rossz ramnezni rafog menni a kapcsolatunkra

Rendort hivni nem akar mert nem akar rosszban lenni vele.

Szoval szep lassan ramegy a hazassagunk.

De eljutottam odaig lehet ugy lesz a legjobb.

Es akkor gyereket akar.Hova??Oda??

Ha mi felkelunk rajuk reggel este akkor egy kisbaba nem fog?

Nem normalis ami ott van.

Kicsit figyelmesebbnek kellene lenniuk és nem lenne ez.

Szoltunk 2 szer nekik de nem valtozik semmi.


Nalatok is hasonlo lesz a szitu😕

2020. ápr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%
Én azon szoktam imádkozni, hogy az alattunk lakó pasi hazaérjen. A csaj kibírhatatlan zajos. Macskaviadal van amit végig szurkol. A ket macskájuk nincs megnevelve vetekszenek. A páromnak tetszik a lány, mert jó teste van... Féltékeny vagyok rá lássa. Nálunk a két pasi együtt szerel.
2020. ápr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*lassan
2020. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!