Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zaj szempontjából melyik...

Zaj szempontjából melyik emeleten a legjobb lakni panelházban? A felső szomszédból ugyanúgy jön a zaj mint az alsó szomszédtól?

Figyelt kérdés
Jelenleg én lakok legalul, de elviselhetetlen a felettem lakó dübörgése meg ahogy a gyereke szaladgál az épületben. Egyszerűen remegek az idegtől annyira zavar, nem tudok semmire se koncentrálni, nem hogy pihenni. Ha lehetne azonnal költöznék de minden lakásra több ezren jelentkezünk. DE ha választhatnék akkor jobb lenne padlásszobát keresnem?

2020. ápr. 12. 10:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
De amint hallom ebből a szempontból az újépítésüek sem sokkal jobbak!A társasház az társasház!Aki ezt nem birja elviselni az vegyen külön álló házat!
2020. ápr. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen igy van,termeszetes hogy hallani ha valaki lehuzza a vecet,vagy tusol,termeszetesek a lepcsöhazbol jövö zajok.

Ezzel nincs semmi baj.De ha valaki magatartas problemaval rendelkezik nehogy màr én meneküljek.Nem hiaba lakom tarsashazban alberletben.

Nincsen gazdag anyuci apuci aki alam rak egy házat

Megkell dolgoznom érte.Es az hogy evekig normalis szomszedom volt,majd csere,fiatal par jön,akik alkalmazkodni nem tudnak es felfogni h ez egy tarsashaz,vannak alapdolgok.

Pl h a falak közösek és sok hangot visz a fal is.

Primitivek nagyok.Szepen kered elmagyarazod neki h nem tudsz alaudni,hogy hallod mikor er haza,mikor megy el,tudjuk hol tartozkodik a lakasban.Halljuk ha vendegeik vannak es sorolhatnam.

Ja,es ö van szinte felhaborodva h mi ezt tudjuk roluk.Es meg talan azt hiszik mi kukkoljuk öket.

ja nem,csak olyan állat modon élnek h màs lakàsban megmaradni nem lehet.es nem valtozik semmi pedig mar3szor leültünk velük beszelni.

Elöttük gyerekes csalàd volt,negyed ennyi zaj nem volt.Szinte csend volt.

Sok mulik a szomszedon sajnos.Van aki kepes gondolno és tiszteletben tartani masokat van aki magas lorol lesz.arja h elnek rajta kivül màsok is ott

2020. ápr. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Míg nem laktam panelban, mindig azt hallottam, hogy a fölső szomszéddal szoktak problémák lenni. Először egy tízemeletesben laktam, legfelül, szóval itt csak az alsó szomszédot hallhattam, de az pont elég volt... Idegbeteg, a legalpáribb káromkodásokat üvöltöző kisgyerekes szülők, állandó dübörgés, ajtócsapkodás, a kölykök örökké sírnak meg visítoztak. Nem kívánom vissza... Másodszor szintén egy tízemeletesben laktam, ott a nyolcadikon. A felső szomszéd kevésbé volt zajos, mint vártam. Néha lehetett hallani, hogy a némber magassarkúban caplat, mielőtt munkába indul, de az nem sokáig tartott. A férjével volt inkább gond, az egész nap otthon b*szta a rezet és fúrt, kalapált, dübögött. De éjjel rendszerint csönd volt náluk. A legtöbb gondom az alsó szomszéddal volt, egy 2 gyerekes cigány családdal, na azoktól nap mint nap agybajt lehetett kapni. Hangos pofázás, dübörgés, csapkodás állandó jelleggel, késő éjjelig. Ha épp valami csoda folytán kitették a lábukat a lakásból, akkor se volt nyugalom, mert a neveletlen kutyájuk szinte megállás nélkül vonyított, míg haza nem mentek. Szóval akkor és ott megfogadtam, hogy panelba soha többet, ha csak mód van rá... Nemrég költöztem 4 emeletes téglába, legfelül vagyok, alattam meg egyelőre nem laknak. Ez most eléggé ideális. Itt is vannak zajok nyilván, például az egyik falszomszédom (30-as pár) úgy verik a lábukat esténként meg olyan dübörgések vannak, hogy a fejem fogom: íme, a budai értelmiség, szoktam mondogatni. De ez messzemenőkig elviselhetőbb, mint a panel volt. Igazából minden a szomszédoktól függ.
2020. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!