Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rámhívhatják a rendőröket, ha...

Rámhívhatják a rendőröket, ha megkérdezem nyitva van-e a panel teteje?

Figyelt kérdés
Lakóparkban szerű helyen élek, sok panel (10-12) van egymás mellett. Ki szeretnék egyszer menni a tetejére valamelyiknek (amiben én élek ott többszörös lakattal le van zárva, gondolom majdnem mindegyikben). Szóval ha a járókelőket megkérdezem akik kijönnek egy adott panelból, rámhívhatják a rendőröket?

2020. ápr. 14. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aki kételkedik, látogasson el Budán a Gazdagrét lakótelepre. A katasztrófavédelem évente (kétévente) végigjárja a lépcsőházakat, alagsort, tetőt. Büntet, ha a menekülő útvonalak nem szabadok (ha virágok, székek, bútorok stb. vannak ott). Mindenkit megkérek, hogy csak akkor ellenkezzen, ha meggyőződött a maga igazáról és az enyémet tényekkel tudja cáfolni. Nem olvastátok, hogy mit írtam? "Ha a lift elromlik, akkor valamelyik lépcsőház (adódik, hogy a szomszédosat választom) liftjével felmehessünk a tetőre, azon át (kb, 1 m magas KORLÁTTAL KÖRÜLHATÁROLVA) átmegyek hozzánk, probléma megoldva. Köszönöm, hogy megértettétek.
2020. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

KAMU!


"...Ki szeretnék egyszer menni a tetejére valamelyiknek (amiben én élek ott többszörös lakattal le van zárva, gondolom majdnem mindegyikben)..."


Ha valóban így lenne, akkor a házmestereddel kimennétek, és nem idegen helyekre akarnál bemenni.


SENKI nem fog felengedni!


Öngyilkos leszel, aztán mehetek a sittre, mert kiengedtelek.

2020. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nálatok és máshol is így van, így lehet. Viszont joggal elvárom, hogy hidd el azt, amit én írok, vagy írtam. Kibővítem: most a tetőre vezető ajtók nincsenek kulcsra zárva, de valamikor voltak. Minden lakónak (de biztos, hogy az 5. emelettől feljebb lakóknak) volt ehhez a tetőre vezető ajtóhoz kulcsa, hogy vészhelyzetben (pl. tűz)ki tudjon jutni a tetőre. Hat (6) lépcsőház (ahol én is lakom) van így összekötve. A szomszéd tömbön is gyakran látjuk, hogy a lakók közlekednek a tetőn keresztül mennek (feltehetőleg az elromlott felvonó miatt). Tehát - amiről nem vagy meggyőződve SZEMÉLYESEN, arról ne beszélj össze-vissza. Megismétlem: lehet, hogy nálatok vagy máshol is lakatokkal van a kijárat a tetőre lezárva. Az ott van, amit én írok, az meg itt van. Évek óta a katasztrófavédelem nem köt bele.
2020. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!