Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Macskatartástol büdös lépcsöhá...

Macskatartástol büdös lépcsöház társasházban. Hová fordulhatok segitségért, ha a tulaj nem ál szoba velem?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Önkormányzatnál lehet birtokvédelmi eljárást kezdeményezni, de ennyivel kb. ki fognak röhögni. Gondolom a gazda rendszeresen takarítja az almot a macskák után.
2020. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha a gazda rendszeresen takarítaná az almot a macskák után, akkor nem lenne büdös a lépcsőházban. De még a lakásban sem. Önkormányzat jegyzőjénél tegyél bejelentést. Az állattartásra is vonatkoznak szabályok.
2020. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Házmester, közös képviselő.

De mitől büdös? Oda végzi a dolgát vagy mitől?

Nekünk is van macskánk a lakásban és egyáltalán semmi szaga nincs,

2020. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Közös képviselő, ha nem elégedsz meg az intézkedésével, akkor jegyző (nem az önkormányzat, hanem a jegyző jogosult birtokvédelmi eljárásra), ha az ő intézkedésével sem elégedsz meg, akkor ÁNTSZ.
2020. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Közös képviselő, mivel gondolom szerepel a társasházi szabályzatban, hogy közös használatú területen nem lehet állatot tartani. (Gondolom kirakja a folyosóra az almot, másképp lakáson kívül nem lehetne szag.)
2020. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

"... a tulaj nem ál szoba velem?"

Milyen tulaj?

Milyen minőségben laksz te ott?

Ha mint bérlő, akkor könnyebb a helyzeted, mert el tudsz költözni, a lépcsőház egyébként sem a te gondod.


A lépcsőház és minden egyéb, az ivartalanított kanmacska területjelölő spriccelésétől büdös.

Ha olyan a házatok, hogy a kapun, vagy az udvaron keresztül be tud jutni macska, akkor ez az oka.

2020. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

#6

javítok: nem ivartalanított, hanem ivartalanítatlan

2020. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

"mert el tudsz költözni, a lépcsőház egyébként sem a te gondod."


Azért ne vicceljünk már, hogy azért költözzön el, mert egy idióta állattartó nem képes normálisan tartani a macskáját! Meg mi az, hogy a lépcsőház nem az ő gondja?! Ha a szomszéd macskája rendszeresen oda végzi a dolgát, amitől büdös van, akkor nagyon is az ő gondja is, azonnal szólni kell a közös képviselőnek, ugyanis közös területen, mint pl folyosó, lépcsőház NEM lehet állatot tartani, benne kéne legyen a házirendben. Ha valakinek kutya/macska/isten nyíla kell, akkor tartsa azt normális körülmények között a lakásában. Feltételezem más sem tojik a folyosó közepére, akkor ezt az állatoknak se engedjük már..

2020. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

"Na akkor fuss neki még egyszer, olvasd el szép lassan egy párszor amit írtam és próbáld értelmezni!"


Ezt szívből ajánlom neked is, "kis butus". :) Nem vagyok fogyatékos, hogy ne bírják 3 mondatot értelmezni, szóval nem kell lekicsinylően beszélni! Ez az egyik. A másik: ha te is ugye szép lassan elolvasnád és értelmeznéd, amit írtam, akkor látnád, hogy VÁLASZOLTAM a kérdésre, csak közben kitertem arra is, hogy nonszensz azzal vagdalkózni, hogyha valaki csak bérlő, akkor jó helyzetben van, mert bármikor elköltözhet, amiatt mert a szomszéd nem tudja mi az a felelős állattartás és különben sem az ő dolga a lépcsőház! Egyébként nagyon kis ügyesen bemásoltad a szabályzatot, amit ezzel a kommenteddel te is pontosan ugyanúgy megszegtél.:) "Kis butus"....

Nehéz lenne nem személyeskedő egyből, ugye? Vicc..

2020. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te beszélsz szintről??:D Szánalom, pont te akire ÉN semmilyen negatív jelzőt nem aggattam és nem személyeskedtem, szimplán megjegyeztem, hogy elég nonszensz jó ötletnek tartani azt, hogy költözzön el a kérdező, miközben a szomszédra kéne rászólni, ellenben te egyből tahó, lekicsinylő stílust vettél fel és jelzőkkel kezdtél illetni. Ez a TE saját szegénységi bizonyítványod, hogy nem tudsz normális hangnemet megütni a másikkal. Szóval te csak ne beszélj szintekről, mert a tiédtől alább nehéz lenne lejjebb menni.:)
2020. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!