Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Srácok/férfiak, hány évesen...

Srácok/férfiak, hány évesen költöztetek el otthonról?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól gáz ha a szüleivel lakik valaki?
2020. ápr. 18. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

21 evesen.

Onnantol gaz ha eloskodsz a szuleiden.

2020. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza a 100 előző ugyanilyen kérdést és megtudod, hogy 25.765 éves kor után gáz ha még nem költözöl el, mert ugye nem a körülmények számítanak, ami mindenkinél más. De azért írd ki holnap is 2x a kérdést
2020. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
18 voltam. Szerintem olyan 25 felett nem egeszseges otthon lakni es ez nem csak a ferfiakra vonatkozik.
2020. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

18, mikor egyetemre mentem. Persze eleinte hétvégente hazajártam, de aztán lett belőle két hét, egy hónap. Aztán egyszer azon kaptam magam, hogy nekem az otthon az már mást jelent, pedig akkor még csak kollégista voltam, de anyagilag már megálltam a lábamon egyedül is.

Hogy mikortól gáz otthon élni, az relatív. Én azt mondanám, hogy ha az ember végez a tanulmányaival és elkezd főállásban dolgozni, akkor már illik megállni a saját lábán. Ez mondjuk minimálbéres állásnál kvázi lehetetlen, ha nincs egy tehermentes lakásod mellé, ettől függetlenül én ezt mondanám vízválasztónak.

2020. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* megállni saját lábon: anyagilag teljesen függetlenedni szülőktől és elköltözni tőlük.
2020. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Véglegesen 22 évesen.
2020. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18

Először koliba, aztán albiba, majd a barátnőmmel össze

2020. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!