Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni idegesítő,...

Mit lehet tenni idegesítő, külföldi, hangos szomszéd ellen (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Esetemben spanyolokról van szó, anyuka apuka kisgyerek. Szóltam nekik többször, szépen is és már csúnyábban is, elmondtam, hogy rendőrt fogok hívni csendháborításért, ez is megtörtént, beszéltem a házban a többi lakóval, őket is zavarja, a közösképviselettel is beszéltünk, szóval többszöri kérésre, felhívásra sem történt változás. Anyuka beszél magyarul.

Nagyon nem szeretnék elköltözni, füldugón keresztül is hallom, és az nem megoldás, hogy éjjel nappal füldugóval a fülemben vagyok itthon. Pihenni nem lehet tőlük, a késő éjszakáig tartó hazibulikról már leszoktak, de a két szülő ordítva beszélget egymással, kb délelőtt 9-től este 10-11-ig üvöltetik a zenét, nem folyamatosan, de éppen elég sokszor. A kisgyerek tudom, hogy gyerek, és pici, de ő egész nap visít, fejhangon visítozva dobál valamiket, a falamon dobol, dübörög, ha nem ez megy akkor sír. Még a sírást tolerálnám, velük jár, nem tehet róla, tehát nem ez a baj!

Jelenleg ott tartok, hogy ha átdübörgök a falon akkor kb 20 percig válaszként kopogás, csörömpölés, gyerek visítozás, hangos zene és éneklés a válaszuk.

Porszívózni is természetesen este 10 körül szokásuk...


Szóval bármennyire is gyermeteg, ötleteket szeretnék tőletek kérni, hogy ilyen szituban mit lehet még tenni, lehet hivatalos út (sajnos azt nem tudom, hogy bérlők e vagy tulajdonosok), de lehet hasonlóan irritáló tevékenységek sora, hátha ettől történik csoda. A többi szomszédot nem szeretném zavarni, a hangosak közvetlen falszomszédok. Tégla, társasház, körfolyosós.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. ápr. 25. 13:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszokat! Ma döntöttem úgy, hogy csörömpölök amikor olyan van ami nem tetszik, beszéltem a lakókkal is erről, ők is ezt fogják tenni, úgyhogy talán itt sikerül egy összefogás. Önbíráskodás, tudom, de elviselhetetlen ez az állapot :/
2020. ápr. 27. 20:58
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy falszomszédom, aki egy időben este kilenckor kezdett el fúrni.

Egy ideig szórakoztattam japán népzenével, miben nők énekelnek, leszokott róla.

2020. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!