Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért olyan népszerű a Thevr...

Miért olyan népszerű a Thevr és ehhez hasonló csatornák? Ilyen Pewdiepie is külföldi youtuberek tekintetében, ő is a játékok játszása miatt híresült el és eléggé idegesítő személy.

Figyelt kérdés
Én személy szerint próbáltam esélyt adni nekik, de valahogy olyan érzésem volt mintha magamat felvenném játék közbe és kimondanák mindent amit látok, valamint beleüvöltenék a kamerába, ahogy ők is teszik.Szerintem nem is olyan jók a játékokban sem, szóval eléggé megdöbbent, hogy híresebbek az olyan csatornáknál akik tényleg munkát ölnek a videóikba, scriptet írnak, szerkesztik a videót és új aspektusból közelítik meg a témát vagy csak humorosak.Én olyan csatornákra gondolok mint Paul Street, az Otherworld (akiket utálnak elég sokan, mert megmondják a véleményüket, de tőlük elég sokat tanultam a videó játékokról, bár sokszor én sem értek egyet velük) és Radics Peti.A külföldiek közül is olyan csatornákat követek, mint például Corpse Husband, Danny Gonzales, Score Np, tehát akik új információkkal szolgálnak, vagy új perspektívát adnak egy adott témával kapcsolatban és esetleg viccesek.Az ilyen Pewdiepie féléket meg kerülöm.

2019. aug. 3. 11:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
26%
az alacsony iskolázottságú és 10-en éves korosztálynál népszerűek! Máshol nem nagyon! Ahogy nő az iskolázottság, úgy csökken ezeknek a médiaprostituáltaknak a nézettsége.
2019. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ja mondjuk az egyik mutattam egy Otherworld videót és nem értette miről szól a videó és inkább nézi a Thevr-t LOL.Sanjnos elég sokan szeretik mert kitudjak őket segíteni a játékokban, nem mintha mondjuk ők nem nézhettek másokat hogy tudják merre kell menni vagy puzzoloknál.
2019. aug. 3. 12:02
 3/34 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom feltűnt-e de TheVr-nak ott a Tech csatornája is, ami viszont nagyon hasznos. És nem kevés munkájuk van benne.

Az meg hogy kinek mi jön be, teljesen egyén függő, és emiatt nem kell ledegradálni senkit, mert az viszont az illetőt minősíti.

Jelentem, nem vagyok se TheVr fan, se PewDiePie fan. Egyszerűen ez a véleményem.

2019. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk arra már kíváncsi lennék kinek a tudástárát bővítik azokkal a tech videókkal, mert teljes mértékben hallatszik hogy szponzor videókról van szó.Ilyeneket még egy kevésbé hozzáértő személy is eltud mondani.
2019. aug. 3. 12:28
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
Otherworld? Akik leszarozták a Dark Souls-t, mert nem tudtak vele játszani, aztán mikor az egész net rajtuk röhögött, gyorsan törölték? Akiknek az Infinite Warfare videója 90%-a mocskos hazugságokból és kitalációkból állt, és az is kiderült belőle, hogy két óránál többet nem is játszottak a single kampánnyal, a multiba, zombi módba meg bele sem néztek? Akik megfenyegették a nézőiket, hogy ha nem nézik elegen az ócska filmes sorozatukat, nem lesz több gaming tartalom (aztán azt a videót is törölték)? Nyomorult féreg banda.
2019. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Én ezt az oldalukat egyáltalán nem ismerem.De az hogy valaki hibázik egy párszor és így unszimpatikus lesz azt megértem, viszont hogy milyen minőségű kontentet gyártanak, illetve mennyi új információt tartalmaznak ezek a videók általában az két külön fogalom.Tehát ha valaki csinál három pocsék videót, amik valótlanságot állít vagy felháborítóak és a többi tartalmuk viszont új tudással bővítenek akkor ott már csak szimpátia kérdése, hogy ki nézi továbbra is őket és ki nem és megértem ha valakinek elég lesz ebből.De a COD játékokat én elég unalmasnak és ötlettelenek tartottam minddig is.Nem beszélve az Infinite Warfare trialer videójának a dislike és like arányáról úgy valószínűleg az otherworld is felült erre a trend vonatra anélkül hogy több esélyt adtak volna a game-nek.De így is valószínűleg egy középszerű játékként írták volna le. mint ahogy én vélekedek róla.Viszont sok játék hozzászólásukkal egyetértek mint példaul: Resident Evil Revelations 2, Uncharted 4, Last of us, Watch Dogs 2, Maffia 3 és még több.
2019. aug. 3. 13:18
 7/34 anonim ***** válasza:
89%

"Otherworld akiket utálnak elég sokan" Hát én inkább úgy mondanám hogy retardáltabb banda az egész magyar YT-n nincs náluk. Hozzájuk képest Molnár Krisztián még legalább a maga módján szórakoztató vagy legalább is vicces.


Ellenben azt a nyüszítést végig hallgatni amit a nagy OtherWorld "kritika" címen. Leművelt pl a

Resistance 2, Uncharted 3,Killzone 3, Dark Souls, Halo 3, Dead Space 1... kapcsán azzal vallatni lehetne.


Ja igen amit ezek a hülyék lehúztak az mind bobba siker lett, szal gyorsan el is tűnt az adott játék kritikája mer ciki lenne szembesülni vele hogy fikamagazinék huppsz megint mellé nyúltak.


Szal ha valakiket sokan utálnak annak azért szokott oka is lenni.

2019. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
Vigyázz, 50%-os kolléga itt az alkalmi megmondoember, saját véleménye szerint szigoruan jó válaszokat ad, csak mindenki más hülye. :D
2019. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
66%

Az ilyen embernek mint te,sokszor felesleges válaszolni, mert már a kérdés feltevésekor, eldöntötted, hogy csak az a jó válasz ami a te véleményeddel egyezik. Minden videós elkezdi valahol, és nem kis munka felépíteni egy ilyen csatornát, azt amit a Vr-os fiúk elértek, az pedig nem kevés.

A mai youtube-on pedig akiket cégek meglátnak és úgy gondolják hogy hm velük jó lenne dolgozni, még jó hogy szponzorálják őket. És ezzel mindenki él. Nem csak ők.

És nem betanult szöveget mondanak, a fóromjukon is rohadt sokat segítenek.

Plusz arról bezzeg egy szót se írtál hogy pl. mennyit adományoztak már és jótékonykodtak. Mert persze a pozitív dolgot nem emeled ki.

2019. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Tudok vagy 50 olyan csatornát akik semmit sem érnek és mégis van több millió feliratkozojuk, igaz kulfoldeik, de ha ott lehet tehetség nélkül több millió feliratkozot gyűjteni, akkor itthon is lehet csak akkor ennek valamennyi hányadát.Az adományozás szép dolog csakeppen a gazdagabb emberek általában szokat.De olyan kíváncsi lennék arra a sok munkára, hisz csak oda ülnek és jatszogatnak az nyomják a szövegüket és van pár külön szponzor tartalmuk azt ennyi.Arra voltam igazából kíváncsi hogy ki és miért szereti őket a rubbish kontentjuk ellenére.
2019. aug. 4. 09:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!