Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek le akar rázni,...

Szerintetek le akar rázni, vagy idegesítő lennék számár?

Figyelt kérdés

Egy oldalon (nem társkereső) megismerkedtem egy külföldi férfival. Nagyon aranyos, meg játékos, kedvesen ír... Én írtam rá elsőnek, majd visszaírt, és beszélgettünk egy kicsit. Jó fej volt, és azt mondta nem baj, ha nem helyesen írok neki, és nem ilyen egyhangú válaszokat adott, hogy "igen, nem. jó volt...stb". Hanem ha kérdeztem valamit, akkor teljesen kifejtette, sőt, még képet is küldött, hogy teljes legyen a mesélése. Meg elhívott cukorka boltba, mert azt mesélte, hogy ott volt, és legközelebb mehetnék vele. Persze ez amolyan soha el nem jövő legközelebb. De kedves gesztus volt tőle. És visszakérdezett mindig. Felajánlotta, hogy segít tanulni nyelvet. Tehát tök jól elvoltunk. Eddig háromszor beszéltünk, este. De mindig én írtam rá. És amikor elköszönt, és én még írtam neki valamit, amire lehet reagálni, arra már nem válaszolt, pedig láttam, hogy látta. Meg írta, hogy megy valahova, és mikor megérkezett, ír. Igaz akkor is én írtam rá, hogy milyen volt.

Meg csodálatos álmokat kívánt, legutóbb is jó éjszakát-tal köszönt el, és egy ilyen: :* -nel. Persze rengeteg smiley-t ír. Így érzem a hangulatát a mondandójának...

Tehát hangsúlyozom, hogy NEM akarok tőle semmit. Csak nagyon szimpatikus, és szeretném ha barátok lehetnénk. És Mivel nem ír, félek, hogy még azt hiszi, hogy üldözöm, és a nagy barátkozásomból az lesz, hogy megutáltatom magam vele, és "már megint ő ír"-lesz a vége.

Anyukám azt mondta, ha zavarnám, mondaná...


Tehát azt szeretném megtudni, hogy ha zavarna egy fiatal lány, és mindig írna nektek, akkor is ilyen kedvesen írnátok vissza, és éltetnétek a beszélgetést (mert mindig visszakérdezett)? Írnátok puszis smiley-t jó éjszakáttal, ha nem akarnátok, hogy legközelebb is írjak? Csak legutóbb küldött mondjuk olyat. De értitek...


Köszönöm, hogy elolvastátok a regényemet. Légyszíves, ÉRTELMES válaszokat! :<

(UI. elmúltam már 14 éves!)



2014. máj. 19. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire görcsölsz ezen ebből nem lesz jó barátság.
2014. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élvezi azt h mindig te írsz. Ez olyan kiskirályos helyzet:D ha nem akarna veled beszélgetni akkor nem válaszolna olyan hosszan és nem kérdezne vissza mert akkor csak tovább tartana a beszélgetés. Egyébként egész szépen fogalmazol ilyen fiatalon:D
2014. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szívesen beszélget veled, ha le akar rázni, annak lesz egyértelmű jele. eddig mindig te írtál neki, gondolom úgy van vele, hogy majd úgyis megint írsz, neki nem kell.

ja és egyetértek az 1essel, sok huszonéveshez képest is jól fogalmazol, nem gondoltam volna, hogy 15 körül vagy :)

2014. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak!:D 2-es!
2014. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.és a dicséretet is. :)

Megnyugodtam. :) bár azt hiszem.. 1-2 napig pihentetem a dolgot... Had hiányoljon. XD

2014. máj. 20. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!