Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért fűtenek még most is?

Miért fűtenek még most is?

Figyelt kérdés

2-3 háznál állandóan füstöl a kemény még most is. Napközben majdnem 25 fok van, egész nap süt a nap, de a kéményből állandóan jön a füst. A legtöbb lakásnál egész nap nyitva van az ablak, sokan pólóban járkálnak az utcán, de ők még mindig fűtenek.

1 hónap van a nyár kezdetéig. Van olyan ember aki fázik 20-25 fokban? Nálam 20 fok van bent nyitott ablakkal és csak reggel süt be a nap.

De amikor fúj a szél akkor nem fűtenek. Csak akkor amikor nincs szél, és az egész környékre beül a füst.


2020. ápr. 30. 19:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem kérdezed meg tőlük? Talán válaszra találnál. Lehet hűvösebb a házuk...
2020. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Van akinek 20-25fok nem elég, de nem hinném hogy e miatt, szerintem elég hülyeség, én is láttam hogy a szomszéd szomszédja is fűt, fogalmam sincs miért.
2020. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy melegvizet készít a rendszer? Én már a déli órákban a légkondi bekapcsolásán gondolkoztam, de nem merem, mert nincs kitisztítva. Bár ez tetőtér, itt júliusban 36 fok van bent.
2020. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Napközben én sem értem, hogy minek fűteni? De lehet, hogy nincs elég meleg náluk. Nem tudni, hogy mennyire melegszik fel az a szoba, ahol épp tartózkodnak. Más egy déli fekvésű, és más egy északi, ahova sosem süt be a nap.

Nálam most 23 fok van, bundás pulcsi és hosszúnadrág van rajtam. Ha rövidujjúban szeretnék lenni, ahhoz kéne, hogy legyen 25 fok. De inkább 26.

2020. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a 2 szintes családi házban ettől a kis napsütéstől nem melegszik fel a lakás. Azon az oldalon, ahol süt a nap, azokban a szobákban felmelegszik 23 fokra körülbelül, a másik oldalon meg 19 fok van. Bocs már, ha fázunk és fűtünk, nem gondoltam, hogy pár tudatlan kotnyelest ez is zavar
2020. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
De én nő vagyok. A nők fázósabbak. A kicsi gyerekek is. Lehet, hogy baba van azoknál a családoknál, ahol fűtenek. Az öregek is fázósak.
2020. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a padlófűtést szoktam bekapcsolni, mert a gyerek egész nap mászik a kövön.
2020. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol nehezebben melegszik át a ház.


Sajnos nálunk is így van,nem kapcsoljuk be a fűtést,de dupla takaró alatt alszom még.

2020. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

20-21,5fok van éjszaka,ami elég hideg.

Nappal sincs 24nél több.

2020. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Egyrészt az is zavar, pontosabb inkább kíváncsiság hogy 20-25.fokban hogyan lehet fázni. Másrészt sokszor barnás,feketés a füst és mivel völgyben lakunk eléggé beragad a füst már akkor is ha csak 2-3 háznál működik a vulkán. Utcára majdnem hogy lehetetlen kimenni mert 5 perc és megfullad az ember.

Ha ennyit fűtenek cseréljék ki a nyílászárókat, vagy álljanak át gáz fűtésre (igaz ez sem a legjobb), vagy elektromos fűtésre. Nekem gáz fűtés van, de nagyon ritkán használom, mivel télen is a napi tevékenységből és a jó ablakok miatt megmarad a meleg.

2020. ápr. 30. 20:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!