Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mas is van, aki szinte szerelm...

Mas is van, aki szinte szerelmes egy kornyekbe, akkor is, ha nem nez ki kulonosebben, mint mashol?

Figyelt kérdés

Hogy minden pad, fak, kapuk tele vannak erzesekkel. A baj akkor van, mikor elkoltoztel, plane ha meg kulfold is van a dologban, es mint egy elvesztett szerelmet, ugy eled meg.

Gondolok a helyre, es nem erne meg ott venni vagy berelni, de szeretnek bolyongani azokon az utcakon.

Sokkal jobb eletem van, de ez a fajdalom, szerelem a regi kornyek utan csillapithatatlan.

Amugy jo erzes is lehet, mikor ott laksz, es siman erzed az atmoszferajat.

Van meg, aki mint Marai Sandor, szerelmes a kornyekbe?



2020. ápr. 30. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol hosszabb ideig vagyok, az nálam ilyen lesz. A régi falum, a mostani lakhelyem, a régi albérletem, a volt sulik, szinte minden. Nem azt mondom, hogy szerelmes vagyok, de mind úgy hozzám nőtt és fura újra oda menni, de jó érzés.
2020. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. De olyan van hogy nagyon szeretem. És nem Magyarországot.
2020. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En igen. Magyarorszagot! ;)
2020. máj. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a településem pont ilyen. Itt nőttem fel, itt is fogom leélni az életemet. Barátaim 80%-át itt szereztem, Szerelmemet szintén. Ő is ragaszkodik hozzá, hogy itt vegyünk majd házat, ahol minden négyzetcentiméterhez egy történet kapcsolódik. (Nekem személy szerint minden más hely olyan hideg és barátságtalan.) Szóval igen, van olyan, hogy az ember mindenáron ragaszkodik egy környékhez.
2020. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerelemnek nem nevezném, de azt hiszem, értem, mire gondolsz. :)

Nekem is van több ilyen is, legjobban az a környék, ahol gyerekkoromban felnőttem, bár ott már sok épületet lebontottak és/vagy átépítettek, ezért az inkább az emlékeimben él élénken.

Felnőtt koromban aztán sok helyen laktam azóta, voltak környékek, amik szintén sok jó élménnyel itatódtak át számomra, és ha újra arra járok, újra átélem.

Ugyanakkor volt egy olyan környék, hogy hiába éltem ott 5 évig, nem tudtam megszeretni, sivárnak éreztem.

Szerencsére ez a kivétel.

2020. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!