Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 10-11 után hangoskodó felsőszo...

10-11 után hangoskodó felsőszomszédokkal mit lehet kezdeni? El nem ismerik.

Figyelt kérdés

Fiatal pár, én is fiatal vagyok, de már kezd elegem lenni ebből, hogy amikor pihennék, mindig elkezdenek butorokat huzogatni, hangosan dumálni, agyat recsegtetni, de úgy mint az elefantok, trappolni. Felmentem egyszer fél 11kor, akkor 1 hétig csend lett, de most megint kezdődik. Apuci lakásában laknak, a srac nem is dolgozik, igy nyilvan nem faradt este. A csajt nem tudom. Szóltam a közös képviselőnek, azt mondta ő felhívja a tulajt (az apát), de én is megszereztem a számát, ha kell jobb szeretnék én beszélni vele, ha szükséges.


Nem gaz megkerülni így a közös képviselőt? Amikor felmentem, nem ismerték el, azt mondták, hogy ők ültek a számótógép előtt, pedig tuti a fejem fölül jött. Evek óta éltek panelba, pontosan tudom, milyen ha a fejem fölött zuhognak. Ráadásul felmentem a 3.ra és a 4.re is, de ott totál csend hallatszott a folyosón.



2020. máj. 4. 19:28
 1/8 A kérdező kommentje:
És ejfélig ez szokott menni. Nem egyszer fordult elő, tudom fél 11 nem a világ vege meg, de már sokadszora történt és akkor mentem fel szólni.
2020. máj. 4. 19:31
 2/8 A kérdező kommentje:
Es én is ordítathatnám a basszust cserébe, de a szomszédaim nagyon kedves idős emberek, velük nem kellene kitolni pár idióta miatt.
2020. máj. 4. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd rájuk a rendőröket csendháborításért.
2020. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy ők azok?

Én vettem már elő szomszédot úgy, hogy nem I volt a hibás hanem a fölötte lévő.

Sajnos csalóka

2020. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Ahol a beszédüket is hallod, az nem az ő hibájuk, hanem a ház szerkezetileg egy kalap szar. Nem fog tenni velük semmit a rendőrség, ha szólsz is érte.


Szigeteltesd le a mennyezetet vagy az adott falat és megoldódik.

2020. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De tényleg biztosan ők azok??

Mert mi hiába lakunk a legfelső szinten,még itt is gyakran hallok úgy hangokat, mintha fentről jönne. Pedig valószínűleg vagy mellőlünk, (akár a tűzfalon keresztül!) Vagy alólunk jöhet csak.

(Néha tényleg jön fentről hang, mert a galambok berepülnek a padlásra. Századfordulós polgári bérház, BP belváros. Tégla falak, betonfödém)

2020. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem biztos, hogy ők voltak, csalóka tud lenni a hangterjedés. Legközelebb menj egy szinttel lejjebb is, csekkolj több emeletet, hátha megtalálod a zaj forrását!
2020. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a mi alattunk lakó csinálja a fesztivált.

Fölöttünk senki,de alattunk levo szinten fiatal huszoneves par kitesz egy 10 gyerekes családot.

El nem tudom kepzelni sokszor mit csinalnak.

Nem lehet h alulrol jon nalad is?mert nalunk nagyon felhozza a fal a lég-testhangokat.

2020. máj. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!