Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire jellemző egy társashá...

Mennyire jellemző egy társasházban az alsó lakó felöli áthallàs?

Figyelt kérdés

Döbbenten állok a dolog előtt.Nincs 10 éves a ház,modern új utcában épült ház.

Már 3 panelban is éltem de az alsó lakótól max a zene jött át.De most a hangos dübörgő lépteket is halljuk,elektromos redőny kapcsolóját is.

Konkrétan megtudom mondani mikor hol vannak és mit csinálnak.

Ezek a dolgok este 10 után nagyon zavaróak vagy vasárnap.mert korán kelek és nem tudok aludni.

Néha olyan huppanás van hogy majd kiugrok az ágyból úgy megrémülök.De azt hiszem h a szoba ajtajukat csapják be és annak van ilyen hangja.Az elektromos redőny is nagyon hangos.

Tudom h normális h hallható.De ha épp tévét nézünk elnyomja a redőny hangja a tévét.De volt màr h erre is felébredtem.De az ablak becsukása is durva,alapbol becsapja de a kilincs elforgatása is tisztán kivehető.

Már voltunk lennt,de nem igazán értik a dolgokat.Ők se olyan rég laknak itt.

Normális hogy ilyen áthallás van alulról?Ha felülről lenne még talán megèrteném.

Mi is és az alsók is megvannak döbbenve.

Vagy lehet hogy ők élnek ennyire hangosan?


2020. máj. 5. 11:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jujj szegeny kerdezo, teljesen meg tudlak erteni! Ugy kepzeld el, ahol laktunk, mindent hallottunk. A villanykapcsolot, a TV-t, a beszelgetest, ha telefonalt, mintha ott lett volna mellettunk a szomszed a szobaban. A porszivojat, ketorankent. A gyerekek egesz nap szaladgaltak, a csillar kilengett, az egot kiugraltak. Amikor ugralt a figura, a plafon fel-le jart. Ilyet en meg nem lattam. Amikor mosott es centrifugazott a gep, az ajtonk rezgett, mint allat. Meguntuk egy evtized orulet utan es vettunk egy ujepitesut. Itt azt sem halljuk, amikor az alattunk lako pug (kiskutya) kiabal. :-D Tehat minden azon mulik, milyen az ingatlan szigetelese. Nem csak a hang, de a hoszigeteles is nagyon fontos. Nem mindegy, hogy a tizszereset fizeted a szamlanak...
2020. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!