Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen helyzetben mit tennétek?...

Ilyen helyzetben mit tennétek?Csak viseljem el?

Figyelt kérdés
Panelba lakunk és van egy közös kert is,a kerten keresztül lehet átjutni egy másik épülethez,szóval bárki betudd jönni.Manapság vagy nagyon késő este vagy nagyon korán lehet hallani valakit.Valamikor elkezd ordibálni.Biztos nem szomszéd,mindegyik szomszédom idős és halk.(Esetleg a kutyás aki hangossabb,de ott is a kutya hangos nem az ember.)Igazából nagyon elegem van ezekből az ordibálásokból.Ma is arra keltem fel.Többségbe nem értettem rendesen mit ordibál.Kivételesen az én ablakom alatt ordibált "KUTYÁK,HOL VAN A MÁSIK 30.HOGY KÉPZELITEK EZT.MEGÖLLEK A PICSÁBA TITEKET!!" Ez csak a lényege annak amit mondott,vagy 5 percig ordibált.Legközelebb Megpróbálom fel venni,de itt is "csak" fenyegetett valakiket,nem mondta mi 30.Legközelebb megpróbálom felvenni,hátha mond valami olyat.
2020. máj. 15. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdi, akkor azonnal hívd a rendöröket
2020. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiabálj oda neki, hogy ha nem hagyja abba és nem tűnik el hívod a zsarukat
2020. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan,vedd fel,és jelentsd be a rendőrségen.
2020. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami hajléktalan lehetett? Ordíts ki, hogy jön a rendőr. Esetleg beszéld meg a kutyással, hogy engedje ki a kutyát, már ha nagy a kutya.
2020. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!