Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Oda költöznétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sajnos néhány hónappal ezelőtt meghalt a nagymamám, aki egy kertes házban lakott, közel a vasuthoz. Hetente többször látogattam és tervbe volt hogy oda is koltozok hozzá hogy ne legyen egyedül...de sajnos az élet nem úgy hozta.


Amit rólam tudni kell hogy estis vagyok, mellette alkalmi munkát végzek és jelenleg a jogosítványt csinálom. Nagyon sokat kell tömegközlekedéssel járnom és felvetődött az ötlet , mi lenne ha ott lennék . Félig apámé a ház,nagynéném messze lakik így üresen áll, van fűtés és csak foznom kellene magamra. Napközben suliznék és dolgoznék és oda járnék aludni. Nagyon szeretem azt a házat alapból is és jó érzés ott lenni.


Viszont. Nem nagyon támogat a családom és nem tudom hogy mondhatnám el nekik az egészet. Éppen arra van az alkalmi munkából pénzem hogy a kisállatom orvosi kezeléseit, ennivalojat ,saját magamra tusfürdő..ennivalo..ilyesmik és a vezetesi oraimat tudjam fizetni. (Kb 100ft havonta)


Viszont egyszerűbb lenne ott lakni, hogy kényelmesebben munkába tudjak menni és ne kelljen külön beutaznom a városba reggelente, de nem tudom mennyire reális-e ez az egész..

Szerintetek? Ti megpróbálnátok?


2019. febr. 19. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, bárcsak nekem lenne képben egy üres kertes ház munkahelyhez közel, azonnal beköltöznék.

Hány éves vagy?

2019. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

100 ft havonta?

Hány éves vagy?

2019. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Az ötletet felvetettem a páromnak is de ő még korainak tartja azt hogy megpróbáljuk ketten. Így maradtam én.
2019. febr. 19. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennék a helyedben.

Ha csak a rezsit kell fizetni, az meg egy személyre nem olyan magas, nem tűnik megoldhatatlannak nettó 100 ezerből. Ha bérletet és időt is tudsz így spórolni, én megpróbálnám. Mondjuk én szerettem egyedül élni, míg nem költöztünk össze a párommal.

2019. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!