Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy hangosan èlő embert...

Egy hangosan èlő embert mennyire zavar ha őt zavarják a pihenésben?

Figyelt kérdés

Az érdekelne mit tapasztaltok,vagy ha ti hangosak vagytok visszafele zavar e?

A szomszédunk főleg a nő állandóan orditozva beszél.

Mellékesen is hangosan élnek,dübörögnek,csapkodják az ajtókat,ablakokat hogy nàlunk beleremeg a fal.Többször beszéltünk velük.

A nőröl tudni kell hogy igen nagyképű,köszönni nem képes,lenéz mindenkit,kis gazdag családból való.

Délutántól haverok,barátok voltak náluk azóta hallgattuk őket ahogy a teraszon üvöltöznek.Elvonultunk a hálóba ott tompább volt a hang szerencsére,füldugóval sikerült elaludnom.

Majd pár perce a pof.jára kellett felkeni.Biztos h megint tárva nyitva volt az ablak.Annyi esze sincs h nyitott ablaknàl ne ordibáljon.

Ez már és sokminden nem az első alkalom.

Próbàltuk tolerálni társasház révén.De heti több alkalommal is halljuk a hangját úgy hogy ő is lakásban van.

Ne is beszéljünk arról mikor kinnt van a teraszon.


Az ilyen embert zavarhatja ha ő neki kell ezt elviselni?

Vasárnap sokáig alszanak eljutottam odáig h nem hagyom h 11 ig nyomják az ágyat hanem mondjuk 8kor kinyitom az ablakot aztan jó hangosan beszélek.Meg csinálom a fesztivált amit ő szokott.

Ha minden vasárnap rànk kelne fel tolerálná szerintetek?

Nem akarok bosszút csak annyit h átérezze milyen rossz igy.

Nem akarok költözni de ezt sem lehet birni tovább.

Már a főbérlőnk is beszélt velük se semmi hatása



2020. máj. 16. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem oldja meg a problémádat de tetszeni fog, ígérem:

[link]

2020. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vinetta a hegyről válasza:
90%
Engem eléggé szokott 😅
2020. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A baj az hogy télen még oké hideg van nem

gond ha zárva vannak az ablakok.

De ma is jó idő volt,de minden ablakot bekell csukni,tévé mellett is hallottuk őket,nem rég a hàlóba zàrva volt az ablakunk mégis felébredtünk rá.

Ezt nem akarom elhinni,hogy a nyáron meg kell fulladnom a lakásban még este is hogy tompuljanak a zajok.

Még bukon sem lehet hagyni az ablakot

2020. máj. 16. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a "kedves" szomszédaim hangosan veszekednek, éjjel már hivtam rájuk egyszer rendőrt kb 8 éve, mert nem tudtunk aludni a zenebonától, a felettük kettővel lakó másik szomszéd ágya remegett a "zenéjüktől", ő is rendőrt hívott aznap, meg még két másik szomszéd is..azóta éjjel 2kor nem megy a zene, de az este 11 rendszeres...a hálóink vannak egy fal mellett, vicces, amikor a csészék kocognak össze a két fallal arrébb lévő konyhaszekrényemben...megszoktam...amikor nagyon unom, akkor kis Rammstein vagy valami Linkin Park számot szoktam full basszuson és full hangerőn a fal felé fordított 400W-os hangszórón lenyomni...ekkor rájönnek, hogy kussba kéne lenni..


de természetesen, amikor 2 darab szöget vertem a falba délután fél 7kor, akkor jön át az üvöltés, hogy kussoljál b a z m e g...


műszakban dolgozik a pasi...én meg nagyrészt itthon...azóta vettem egy fúrót is és szép lassan újítgatom fel a lakásomat...valahogy mindig akkor kell fúrni, amikor éjszakás ;)

2020. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én is társasházban élek. Ugyan hangoskodó nem vagyok, de sosem zavart mások hangoskodása, még fúrás kopácsolás mellett is eltudok aludni. Ha ő is igénytelen erre, akkor hiába próbálkozol bármivel.
2020. máj. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Egyébként ha mégis jót tenne a lelkednek egy kis bosszú, tegyél a kulcslyukba nekik szart 😃 észre se veszik, vagyis nem tudják majd mi ez a szag. Kis szar, de nagy bűz a kulcson 😃
2020. máj. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan zavarná, mert az ilyenek egyoldalúak, "csak nekem lehet jó, más meg nem érdekel"-szindrómásak.
2020. máj. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerencse a szerencsétlenségben,hogy albérlők vagytok. A főbérlőnek szóljatok hogy eddig és ne tovább,hasson oda,szóljon a közös képviselőnek,különben költöztök. Értem hogy te nem szeretnél,de hidd el: neki érdeke hogy megtartson titeket,mert nem biztos hogy egy következő bérlő tűr majd ennyit,mint ti.
2020. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen ezzel tisztàban vagyok,volt már nàluk ràjuk szólt.

El mondta nekik tök korrekten h nem 2 en laknak hanem 4-en lakunk.

Ugye velünk együtt,hiszen egymas alatt folott lakunk.

Ma 10 óràtol megint orditoznak az ablak alatt.

Mert alattunk laknak.Kinnt vannak a hàz mellett,meg a teraszukon.

Nem tudom de valamit nagyon csinàlnak,itt van a srác apja is.

Folyamat jár a szájuk.Szép idő van jó lett volna ablakot nyitni.

Mellékesen valami többször neki csapodott a hàz falának,ami nagyon nagyot szól.Ki be rohangàlnak a teraszrol a lakásba,majd vissza.

Minden ablak nyitva terasz ajtajuk nyitva.Mint egy elefántcsorda ugy járkàlnak folyamatosan.Többször becsaptak egy ablakot vagy ajtót is.

Vasárnap van,most ez komoly?

2020. máj. 17. 12:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Látod... én most hívnám a főbérlőt,hogy AZONNAL jöjjön.Legalább a közös képviselővel,esetleg a rendőrséggel. Vagy ez,vagy tűrtök tovább.
2020. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!