Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Világ végén élő egyetemisták!...

Világ végén élő egyetemisták! Ti hogyan oldjátok meg a nyarakat (pl. munka, tanulás, társasági élet)?

Figyelt kérdés
Olyan helyen élek, ahol nincsen semmilyen lehetőség. Nem tudok munkát vállalni, nem tudok részt venni semmilyen tanfolyamon, nem tudok szórakozni vagy edzeni járni stb., eleve nem is nagyon van társaságom sem. Szóval max. magam szoktam kitalálni ezt-azt (egyedül tanulok, a hobbimmal foglalkozom, pihenek, olvasok, takarítok stb.), de ezt mindig elég hamar meg szoktam unni és hiányoznak az emberek, a velem egykorúak, az aktívabb és rendszerezettebb élet, a felelősség, a stressz stb. (pl. munka vagy tanulás, ami nagyon jó lenne). Sajnos a kollégiumban nem maradhatok nyaranta, most pedig pláne nem… arra pedig nincsen keretem, hogy elköltözzek. Nektek milyen megoldásaitok vannak ezekre a problémákra?
2020. máj. 17. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ország melyik részén élsz?
2020. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ott az egyetemen valamelyik ismerősöddel beszélni,nincs e neki kiadó szobály a nyárra de ismerősnek az ismerőse hátha tud segíteni, sokan haza mennek így lesznek üres szobák.

Ha sikerül olcsó szobát találni akkor keress gyorsan munkát.

Egyébként már most is kereshetsz nyári munkát,igaz nem leszel tőle gazdag de tudsz dolgozni,fizetni a szobát,enni, edzeni, emberek között lenni stb..

Te is el kezdhetsz nézni a környéken kiadó szobákat aztán valami melót, sok sikert.

2020. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szállással néztem munkát, csak a kaját kellett fizetnem és fiatalokkal voltam egész nyáron.
2020. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Én pont hogy nyári koliban voltam de 2 alkalommal nem kaptam meg. Akkor olyan diákok szobáját vettem ki, akik nyárra hazamentek. Keress ilyet, egyetemi csoportban vagy fészbuk csoportban szoktak lenni.
2020. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Balatonnál szoktak olyan munkát hirdetni, ahol szállás is adnak. Ha lenne rá lehetőségem én kipróbálnám
2020. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na hogy döntöttél kedves kérdező?
2020. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát még olyan munkákat próbálok keresni, ahol adnak szállást. A költözést egy nyárra tuti nem tudom megoldani, mert ilyen rövid időre nem szoktak kiadni szobát és egyáltalán nincs is olyan ismerősöm, aki pl. tudna ebben segíteni vagy akár összeköltözni szeretne valakivel. Kolit nálunk nem adnak a nyárra, most pedig szerintem pláne nem.
2020. máj. 23. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!