Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban vagy kertes házban...

Panelban vagy kertes házban laktok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, sokan milyen típusú házban élnek, az alábbi szavazásban lehetőség van kiválasztani az adott épülettípust.

2020. máj. 19. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Laktam panelban,50 èves nagyon jò hangszigetelt lakàs volt,1szobàs volt,ezért költöztem.

Majd évekig tégla társasház,nem volt olyan rossz csak volt egy felsö szomszèd csere amit fél évig birtunk idegekkel amit lemüveltek,igy eljöttünk.

Jelenleg beton ùjèpités,4 lakás

Hallom az alsót és a mellettem lévöt is.Minden testhang átjön hozzánk mèg annyi is h leejtenek valamit a padlora.Lèghang sem jobb.

Oldalrol az nem jön csak tüsszenteni halljuk.

De az alsòk állandòan orditoznak.

Pár év és hùzhatunk csalàdi házba,jó nekünk egy idös felujitásra szoruló ház csak el innen,saját èletet akarok,nem akarok mástol függni,màs életét nyomonkövetni és legfontosabb az udvar,szeretnék sokat kinnt lenni,kertészkedni,grillezni,szeretnék kutyát.

2020. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Panel... mi is várjuk már a napot,amikor elhúzhatunk innen,pedig itt még a szomszédom egész tűrhetőek.A libanyakosztás nem hallatszódik soha,ellenben a klotyón simán hallom,ahogy az alsó szomszéd neveli a fiát... ja és persze a bagófüst is jön fel.A felettünk lakó minden hétvégén szigorúan 8-kor kezd porszívózni... szerencsére a gyerekek miatt mi már hétkor talpon vagyunk,szóval ez sem olyan nagy gond. De mint a panelek 99%-a,ez is tele van Mekk mesterekkel,akik folyton fúrnak-faragnak.Inkább fűnyírás hang zárt ablakon keresztül,mint a betonbafúrás.
2020. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Újszerű lakásban, de már vettem telket hogy házat építsek majd.
2020. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!