Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szólnál ha a szomszédban...

Mit szólnál ha a szomszédban a srác gyakorolna az udvaron egy kemény törzsű fán?

Figyelt kérdés
egy viperával.

2020. máj. 21. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Szolnek Szilagyi Istvannak a feherkereszttol, hogy vipera van az udvaron :)
2020. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Csodálkoznék, hogy hogy kerülök kertes házba. :-D
2020. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
A vipera tiltott fegyver, ugyanakkor nem tiltott az, hogy egy ember gyakorolja a használatát (privátban) - azt feltételezve, hogy ezzel a gyakorlással önmagán kívül senkit nem veszélyeztet, nem rettent el. Gyakorolhat akár ügyesség fejlesztés okán, akár technikai fejlődésre való igényből, de lehet akár egy harcművész is, aki nem kérkedik ezzel publikusan, de van igénye ilyen gyakorlásra. Sok embert a fizikai cselekvés, aktivitás, sport nyugtat meg - és inkább a fát püfölje egy kertben viperával az ember, mint mások szemeit nyomkodja ki abban a tévképzetében, hogy azok ellenséges pattanások. Azért meg csak imádkozni lehet, hogy a gyakorlatban nem szándékozik majd az illető embereken kamatoztatni a ilyen irányú képzettségét. Én is nunchakuztam évekig, de emberre soha nem emeltem a nunchakut, - annál többször vágtam magam tökön és kobakon, de ez az én problémám volt, (nem veszélyeztettem vele senki mást magamon kívül).
2020. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Clay Morrow ***** válasza:
5%
Elgondolkoznék, hogy vajon pikkel-e rám.
2020. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Elcsodálkoznék milyen érdekes szexuális beállítottsága van
2020. máj. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem tiltott, és főleg nem fegyver. Otthon-magánterületen legálisan birtokolhatod. Közterületen viszont KKVE tehát közbiztonságra különösen veszélyes eszköz.

A saját területén/udvarán teljesen legálisan gyakorolhat vele, ezzel nem rémítsz meg másokat, és semmilyen negatív következménye sincs.

Mit szólnék hozzá?

Semmit. Egy srác aki egy fatörzset ütöget egy vasrúddal. Ennyi.

Miért kell ebben rögtön rosszat látni, nem tudom.

2020. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegény fa, biztos fájhat neki 😥
2021. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!