Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Miért piszkál a szomszéd srác azért, mert 17 évesen még nem volt barátom és mert még szűz vagyok?

Nem arról van szó, hogy emiatt most gáznak érezném ezt, mert nem, én inkább örülök, hogy a szüleim olyannak neveltek, aki nem jön össze/fekszik le csak úgy bárkivel, csak kicsit idegesítő már, hogy minden reggel megkérdezi, hogy ”Na, be pasiztál már?”. Már próbáltam azt, hogy azt mondtam neki, hogy már van barátom, de nem hitte el. Mit kéne csinálnom szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, fiú, szomszéd, szűz

2017. dec. 10. 15:35  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mondd meg neki, hogy semmi köze hozzá! Ez a magánügyed.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont 2017. dec. 10. 15:44 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Lol mi köze hozzá meg egyáltalán honnan tudja hogy szűz vagy? Biztosan nincs túl sok élete ha ezzel foglalkozik. Én úgy tennék mintha meg se hallanám.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont 2017. dec. 10. 15:48 Privát üzenet
Kérdésére válaszként (hangosan!) Közöd? Köcsög!

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont 2017. dec. 10. 15:51 Privát üzenet

2 verzio van.

Vagy visszavágsz neki valami poénosat.

Pl ha megkérdezi hogy bepasiztál e?- akkor azt mondod neki hogy: és te...? Esetleg azt mondod hogy: miért érdekel? Féltékeny vagy?

Vagy: egyszerűen elengeded a füled mellet es akkor előbb utobb ugyis abba hagyja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont 2017. dec. 10. 15:52 Privát üzenet

Lehet bejössz neki, de túl ratyi hozzá, hogy normális ember módjára közeledjen, ezért inkább idegesít.

Ne írj neki vissza, vagy mondd meg, hogy zavar és vége.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont 2017. dec. 10. 15:54 Privát üzenet
Kipróbálhatod nyugodtan mind a 3 válaszoló tanácsát, de ha nem vál be egyik sem, akkor nincs egy olyan fiú barátod, ismerősöd, aki szívesen eljátszaná, hogy Ő a barátod?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont 2017. dec. 10. 15:54 Privát üzenet
Biztos be jössz neki

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont 2017. dec. 10. 15:59 Privát üzenet

Mert még ő is szűz s tapasztalat iránt érdeklődik:DDD

Kérdezd meg tőle;)

Amúgy, szólj vissza reggel neki: "Inkább, mint minden kerület kanja túl legyen rajtam!"

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont 2017. dec. 10. 16:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én nem tudom honnan tudja azt, hogy még szűz vagyok, én nem mondtam el neki. Kezdjük ott, hogy nem is szoktunk beszélgetni.

Azt is próbáltam már, hogy azt mondtam neki, hogy semmi köze hozzá, meg próbáltam már azt is, hogy egy csomó ember előtt rákiabáltam, hogy hagyja már abba, de nem használt egyik sem. :(

#6, Ez sem rossz ötlet, de az a baj, hogy biztosan azt fogja mondani, hogy addig nem hiszi el, amíg nem látja, hogy csókolózunk. :/

# 9/15Időpont 2017. dec. 10. 16:08 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Akkor írd meg neki, hogy hagyjon békén, különben zaklatásért feljelented, ettől sem ugrana meg? :)

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont 2017. dec. 10. 16:10 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Én egy fiatal srác vagyok, jelenleg első házamat építgetem BP környéki aglomerációban. A szomszéd átmászkál a kertbe ( nem cigány) és engem azzal osztogat h h beszélek...
Nagyon tetszik az egyik szomszéd srác, de lehet, hogy meleg? Hogyan deríthetném ki?
Szerintetek normális, hogy a szomszéd srác kékre festette a haját?
Utcafelé vizelő szomszéd, és egy fogyatékos srác. Mit lehetne tenni? Ez két külön eset. (bővebben lent)
Szerintetek is a szomszéd srác a ludas abban h eltűnt anyám telója és 50000 forintja?
Ha a szomszed folyamatosan szemetel a lepcsohazban az igyanugy büntetheto mint a tvben a roma srac 50 ezerre, vagy mivel ő is tulaj azt csinal amit akar? Mit tehetnek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!