Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyek a legélhetőbb megyeszék...

Melyek a legélhetőbb megyeszékhelyek és melyekben a rosszabb élni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
A legélhetőbb szerintem Budapest. A legrosszabbat nem tudom.
2020. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Milyen szempontból legélhetőbb? Munka, vagy egyéb?
2020. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Munka lehetőségek,fizetések terén pl,közbiztonság,környezet, tehát így minden téren.


Nekem személy szerint tetszik Pécs mint város,de hogy milyen ott életvitelszerűen élni azt nem tudom.

2020. máj. 22. 16:09
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Van 19 megyénk, 19 székhellyel. Vajon hány ember lehet az országban, aki a többségében már huzamosabb ideig élt, hogy objektív választ adhasson erre a kérdésre?
2020. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahol jók a fizetések, ott rengeteg ember van, zsúfoltság a vele járó gondokkal. Amelyik hely élhetőbb, ott alig van jól fizető munka.
2020. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Salgótarján a legélhetetlenebb, kétség kívül. Pécs is sajnos a rosszabbak közé tartozik. Legjobbak talán Győr, Debrecen, Székesfehérvár. Jó még Szeged, Kecskemét, Veszprém, Szombathely, és szerintem itt már be is zárul azon városok listája, ahová megéri költözni. Ahová nem éri meg, azok: Nyíregyháza, Eger, Miskolc, Békéscsaba, Szolnok, Szekszárd, Kaposvár, Zalaegerszeg, plusz az első kettő, amiket írtam. De ettől függetlenül bármelyikben megtalálhatod a számításaidat.
2020. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Ezeket az alapján írtam, mennyi a munkanélküliség, átlagfizetés, elvándorlási ráta, bűnözés.
2020. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én Zalaegerszegen születtem, és nőttem fel. 25 évesen költöztem el onnan. Szerettem a várost, viszonylag nyugis, biztonságos volt, jelenleg nem tudom mi a helyzet, lassan 10 éve jöttem el. Pécsre költöztem,a férjem szülővárosába. A várost magát jobban szerettem, mint Zalaegerszeget, de munkaszempontból szerintem jelenleg Zala megye jobban áll. Mi is munka miatt költöztünk el. 6 éve élünk Székesfehérváron. Szeretem a várost, bár nem annyira mint Pécset vagy Zalaegerszeget. Van munka, és ha valaki itt nem talál, közel van a főváros. Lakás vagy albérlet árban viszont lassan utoléri Budapestet. Mi most költözünk a fővárosba, mert a férjem már lassan 2 éve dolgozik ott, én meg elvesztettem itt a munkám, így úgy döntöttünk próbát teszünk, és a bejön az élet, akkor maradunk végleg. Munka, tanulás és szórakozás szempontjából szerintem minden várost ver toronymagasan, egyedül amitől félek, az a közbiztonság...
2020. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Tatabányát kihagytam, az sem annyira rossz egyébként, elég sok munkalehetőség van a környékén.
2020. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Legélhetőbb Paks.

Legélhetetlenebb: minél keletebbre mész az országban, annál inkább.

2020. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!