Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Adtatok már enni hajléktalanna...

Adtatok már enni hajléktalannak? Főleg Pest!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nálam viszonylag sok étel meg szokott maradni. Főleg péksütik amik már nem igazán frissek nekünk de másnak sokat jelenthet, eddig mindig a kukába landolt.

Ha kivinném egy hajléktalannak megköszönné?

És ha éppen ittas nem támad esetleg nekem?

Nincs ebben semmi tapasztalatom vidékiként.

Nektek mik a tapasztalataitok a témával kapcsolatban?



2020. máj. 23. 20:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván a hajléktalanok közt is van ilyen is, olyan is, de kéretlenül nem szoktam nekik oda dobni valamit, mert nekik is van önérzetük, én mielőtt adnék nekik valamilyen kaját, mindig úgy szoktam, hogy amikor nyúltam feléjük megkérdezem hogy elfogadja-e ezt az xy kaját, és általában rá szoktak bólitani, hogy Igen, köszönöm szépen.


Én ruhákat is szoktam vinni, mert ők a sajátjukat biztos nem tudják kimosni és legalább hogyha kap új ruhát kidobhatja a régit, el szokták azt is fogadni. Ezt Ajánlom mindenkinek főleg a férfiaknak, hogy ne dobják ki a megunt ruhájukat, hanem adják oda a rászorulóknak, ez Népegészségügyi szempontból is fontos, megelőzhetők vele a ruhában élősködő rühek elszaporodása, amit bárki más ember is elkaphatna a buszon ülve.

2020. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!