Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek, ha a szomszédoto...

Mit tennétek, ha a szomszédotok unokája minden hétvégét végig ordítana?

Figyelt kérdés
Évek óta ez megy, hogy hétvégente kihozzák falura a nagyszüleihez és kvázi itt éli ki magát. Péntek estétől vasárnap estig a sikítozást és kiabálást kell hallgatnunk, egyszerűen képtelen halkabban beszélni és játszani. Sokáig úgy voltam vele, hogy persze, még kicsi, ez természetes és majd kinövi..Hát az évei számával a hangereje is egyre csak növekszik. Ráadásul a szomszédságból mindig jönnek át hozzá kis barátai, de nekik érdekes soha egy hangjukat nem lehet hallani. Szerettem a kertben olvasgatni vagy ha vendégeket fogadtunk kiülni, de ez szinte már lehetetlen.
2020. máj. 24. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Kapna tőlem xanaxos sütit aztán csá.


Amúgy meg kell mondani a kis köcsögnek, hogy ha nem kussol be, azzal felkelti a démonokat és azok kibelezik az anyját, szóval vigyázzon a pofájára. Ne aggódj, onnantól egy hangja nem lesz.

2020. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Hány éves?
2020. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Beszólnék neki..


Például;


Mi Van


Öcsisajt


Fogadjunk, hogy,


(10 dollárban)

Én tovább bírom a Csendjátékot


Mint te.



Már-ki

2020. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Még mindig jobb, mint a szomszéd idegbeteg kutyájának az ugatását hallgatni.


Amúgy meg ha te vendégeket fogadsz, és kiültök. Akkor ti csöndbe vagytok?

2020. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

6-7 éves.

Haha, a xanaxos sütire már én is gondoltam. Bár az igazat megvallva, ha 5 percnél többet kint töltök, nekem lenne rá szükségem 😀

Migrénes is vagyok, nagyon jól tud esni az állandó zsivaj.

2020. máj. 24. 13:28
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es, nem vagyunk csöndben, de nem is ordibálunk. Ha normális hangerővel beszélgetünk vagy a szomszédok, az egyáltalán nem hallatszik át a másikhoz.
2020. máj. 24. 13:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fognék egy tálca sütit, bekopognék a nagyszülökhöz, udvariasan elmondanám, hogy évek óta tűröm a zsivalyt, de itt lenne az ideje a gyereknevelésnek. Még hatásosabb, ha a többi szomszéd is veled tart.


Adnék 2 hónapot, utána minden egyes alkalommal menne a slagból a víz a gyerekre

2020. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Együttérzek, bár nem szomszéd ház, hanem szomszéd utca, és valami nagyon felénk tereli az összes ricsajt. És a felnőttek csatlakoznak a gyerekekhez. Artikulálatlan csatazaj, a nagymama meg hujjujjujoz hozzá fejhangon, anyuka visít, mint egy süldő koca. Nem szólnek nekik, nem vagyok ünneprontó. Tűröm.
2020. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A végén kiderül, hogy egy helyen élünk és ugyanaz a család idegesített fel... :-)
2020. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!