Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak miskolcon szép helyek,...

Vannak miskolcon szép helyek, amik ingyenesen latogathatoak?

Figyelt kérdés
Miskolcon keresek szep helyeket,lehetoleg ingyenes legyen. Barátnőmet szeretnem elvinni,kicsit kizokkenteni a mindennapjaiból, sokat tanul,es ez a koronavirus is ratett neki,nem járt ugy sehova,ahogy en sem, szeretném meglepni őt,kicsit boldogga tenni, most koltoztem Miskolcra nem jartam meg körbe hogy milyen helyek vannak, megkoszonnem a segitsegeteket.

2020. máj. 26. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapolca, Lillafüred, Villanyrendőr, Avas kilátó, Népkert
2020. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Villanyrendőr :D Az aztán a szép hely.

Avasi kilátónak mondják, nem Avasnak.

2020. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ott egy...nem tudom milyen tér a buszmegálló mögött, ahol folyik a Szinva, az elég szép, főleg ha kevesen vannak ott.

Egy betűért meg le ne szedd a fejem, kérlek, családom van..

2020. máj. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Avas kilátó szép. Jó időben látszik a Tátra.
2020. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ott van valahol a Tündérkert? (Bocsi nem tudom, hogy ingyenes-e vagy sem, de a neten biztos ki van írva valahol)
2020. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

De, Diósgyőrben van a Tündérkert. Azzal össze lehetne kötni a “nézzük meg a várat”. (Kívülről is szép, ha nem akarsz költeni. Esetleg egy fagyi a közeli Kisgergelyben, vagy a Tündérkertben)A Villanynál a park pedig a Szinvapark.

Lillafüreden is lehet sétálni, ott a vízesést érdemes megnézni.

2020. máj. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
A kert nagyon szép tényleg! Én akkor voltam (ősszel) amikor még le volt zárva sok része, de már akkor is nagyon szép és romantikus volt. Azóta még annál is jobb lehet.
2020. máj. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
A villanyrendőrnél nem Szinvapark van, az a bevásárlóközpont egy villamosmegállóval arrébb. Az, amire #3 gondolt, a Szinva-terasz.
2020. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
8: nem a Szinva parkot mondtam hanem a teret, ami mellett folyik a Szinva. A Szinva terasz csak nem jutott eszembe a neve.
2020. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Én is(#6) félre írtam, persze, hogy a terasz, csak késő volt már :D


Esetleg egy séta az avasi pincesoron? Meg akkor már a kilátó is. Vagy üljetek fel a kisvasútra, az is igazán aranyos.

2020. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!