Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Drótkerítés vagy sövény?

Drótkerítés vagy sövény?

Figyelt kérdés

Vettem egy telket falun. Az út mellett nyúlik el, tehát nem merőleges az utcára. Egyharmadon vannak szomszédok, ott rendben van a kerítés. A többi részen, így az utca felől sincs.


Sajnos drága dolog a kerítés, de a sima drótkerítés nem tetszik és pár év múlva úgyis lecserélném.


Arra gondoltam, hogy nem bekeríteném hanem tujákat ültetnék. Egész pontosan leylandi ciprusokat. Ha gondozva vannak és metszve rendesen akkor szép zárt sövényt alkotnak. Ti mit gondoltok?


Így sem olcsó, 100.000be biztos belekerül, de az én szememnek esztétikusabb, mint egy rideg drótkerítés.


Kicsi a falu, a telken nincs semmi, svédek nincsenek, később építkezni szeretnék.


Ti mit gondoltok?



#kerítés ötletek
2020. máj. 30. 14:59
A kérdező szavazást indított:
Drótkerítés mindenképpen
Szép a gondozott leylandi ciprus sövény.
Más megoldás lenne a legjobb (többi kommentben).
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk drótkerítés+buxus sövény van.
2020. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk drótkerítés + borostyán.
2020. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Drotkerites azert nem art, mert este jon a vaddiszno es meg a drotkeritesen is atmegy, nem hogy egy sovenyen.
2020. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Kerítés kell , a növény jo takarasnak de evek mire megnő vagy beteg kipusztul stb .
2020. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

A tuják hosszú évekig nőlnek és akkor sem lesz áthatolhatatlan.

Szóval mindenképen drótkeritest tennek arra pedig nádat, elé pedig a tujákat igy nem kell sűrűn ülteni kevesebb is elég.

2020. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Tujákat felejtsed el, mert csak baj van velük. Van egy gomba ami eléggé pusztítja a tujákat.
2020. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A leylandi ciprus nem tuja. A tujákat amugy sem szeretem. Babérmeggy lenne a másik.
2020. máj. 30. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Elottem vannak azok a nyaron kiegett tujak, amiket igenytelen, de ambiciozus uj kertekben latni. Barmit!
2020. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő.:)
2020. máj. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettő van.
2020. máj. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!