Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakás méret vagy elhelyezkedés...

Lakás méret vagy elhelyezkedés a fontosabb?

Figyelt kérdés
Vagy hogy szűkítsem a kört egy kisebb lakást (50 nm) csendes helyen vagy egy nagy lakást (82 nm) forgalmasabb helyen választanátok családdal!
2020. jún. 4. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem kisebb lakás, jobb helyen.
2020. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem meg a nagyobb, ha családdal. Az, hogy forgalmasabb hely, csak még egy plusz, mert minél nagyobb a család, annál fontosabb, hogy jó legyen a közlekedése.
2020. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Az a kisebb lakás egyáltalán nem kicsi. A nagy lakás meg fölöslegesen nagy.


Az előző lakásom 83 négyzetméteres volt. Hárman éltünk benne, de akkora volt, hogy képtelen voltam otthon érezni magam benne. Undorodtam tőle. Most 3p négyzetméteren élünk ketten, ez egy kicsit kicsi, de +10 négyzetméterrel tökéletes lenne. Igazából így is nagyon-nagyon szeretem és soha nem mennék vissza a régibe, hiába egy nagy belmagasságú, hatalmas modern lakás, egyszerűen nem. A közlekedés mindkét helyen nagyon jó volt, én ahhoz sokkal jobban ragaszkodom.

2020. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
35*
2020. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

"Az a kisebb lakás egyáltalán nem kicsi. A nagy lakás meg fölöslegesen nagy."

Azt se tudod, mekkora a családja. :)

2020. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2 felnőtt 3 gyerek , szóval adja magát a nagyobb lakás csak a forgalmas hely miatt nagyon visszakozok :)
2020. jún. 4. 22:46
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

De miért? Mert zajos, vagy mert nem lehet kiengedni őket egyedül a játszó térre?

Egyébként öt embernek 50 négyzetméter nagyon kicsi lesz nagyon hamar. Nem mondom, hogy lehetetlen, de ha lehet válogatni, akkor... A szomszédomból akkor költözött el a háromgyerekes család, amikor a legkisebb is iskolás lett már. 55 négyzetméterről mentek nem tudom, mekkorába.

2020. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Nagyobb lakásra szavazom.
2020. jún. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Továbbra is életképtelen. 3 gyerek, de feltesz egy ilyen kérdést. Meg mi az, hogy 2 felnőtt? Miért nem a másikkal beszéli ezt meg? Hihetetlen.
2020. jún. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

"Miért nem a másikkal beszéli ezt meg?"

Vele is megbeszéli valószínűleg (miért ne tenné? sehol se írta, hogy nem). De még több szem még többet lát.

2020. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!