Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért idegesit,frusztrál,hogy...

Miért idegesit,frusztrál,hogy az udvari ajtón kilepve, közös élettérbe kerülök a szomszédokkal?

Figyelt kérdés

A teraszokat korlátok,az udvarokat alacsony elósövény oszotja fel.

Sokszor nincs kedvem beszelgetni, minden mozdulatot latunk, itt lakok 5 eve. 1szer se ultam ki a teraszra.

A magány megól, a szomszedoknal pedig minden, ami nekem nincs. Nem irigylem hanem faj.

Kulteri terelvalasztot a tulaj, aki 60 eve itt lakik, nem akar. Ó igy szereti igy szokta meg. Sotet este megegyek ki locsolni.



2020. jún. 7. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl egy olyan helyre, ahol jól érzed magad és nem este mersz csak kimenni? Őszintén szólva én sem szívesen üldögélnék a szomszédaim szájában...
2020. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam a fentiek miatt lett kb 3 méter magas élősövény ültetve már vagy 20 éve.
2020. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eskuszom, sajat kertes hazban tiz eve erzem ugy, hogy ez a kert nem is a mienk. Most mar sokkal jobb, hogy magasabb kerites es futonovenyek is vannak, de emeleti ablakokrol akkor is ralatnak. Bar egesz biztos, hogy senki se nezeget, normalis emberek.

Es megis, barmennyire kicsi, de sajat privatszfera kell. Eddig harom olyan lakasban laktam, ahol semmi nem volt szemben, csak panorama. Nem szokhato meg.

2020. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi egy kicsi társasházban lakunk jelenleg,eddig a masik 2ben ahol laktunk eldugott helyre nézö földszinti lakàs volt ,igy nem látott minket szinte senki

Most 1.emelet,a haz elött vannak a parkolok,az egesz ház és utca látja mikor jössz mész,ki jön hozzád...

A szemetes is itt van a haz mellett,közvetlen az also lakás mellett ahol nincs függöny sem.Az erkélyre kiülve látja az egész utca hogy kinnt vagy

Egy ideig kinnt szárogattam a ruhákat de utálom h mindenki látja mit csinálok.

Az egyik also szomszèd meg imád leskelödni,meg jòl kibeszélni.

Na ö elötte nincs titok,mert minden mozgásra figyel


Utàlom ezt,sajna hirtelen költözes miatt ezt a lakas kaptuk meg elöször.

De igyekszünk penzr sporolni csalàdi házra

Biztos h nem központu házat veszünk,valami szélsöt vagy ahol távolabb van a szomszèdos ház.Meg az elsö dolgunk h beültetjük tujával.


Tényleg rossz h engem is látnak,de én is látok mindenkit.

én is ugyérzem nincs magán èletem😏

2020. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi nektek a válaszokat! Keresek vmi megoldast,csak minden pénz kerdése. Elmegyek innen. Nem csak ezért...egy albi ajtajat magamra csukni uolyan magányt ad, mint az elvileg nyitott tér, ahol egyszerre 3-4 szomszed argus figyeló szeme elott letezhetek. Nehez, súlyos dontés.
2020. jún. 8. 23:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!