Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ?

Mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve költöztek ide az új szomszédaink, és egyszerűen kibirhatatlan amit művelnek! hetente többször kirakják a hangfalakat az udvarra és bömbölteteik a mulatós zenéket , üvöltöznek, teljesen olyan mintha egy koncerten lennék .

Senki nem csinál semmit a szomszédok közül mert félnek tőlük.

Egy hete meguntam és kihívtam a rendőrséget rájuk, akkor elhallgattak ,és úgy tünt megértették .

Tegnap este 11 órakkor ujra kezdték! Kihívtam a rendőrséget akkor kikapcsolták majd mikor a rendőrők elmentek kiálltak a kertbe üvölteni hogy " rohadjatok meg " és hogy " mi van g*cik " . Aztán egy nagy gyorsasági motorral valamelyikük elkezdett több utcaban száguldozni és bőgetni a motort ,a többiek meg üvoltöztek az udvaron hogy " nyomassad " és hogy " nah mi van k@csögök , rohadjatok meg".

Aztán megint kihívtam a rendőrséget , akkor a rendőrség felhivott telefonon hogy " mi a probléma? Most értunk vissza . Mi történt ."

MOndtam a telefonban hogy ujra kezdték a zenélést és itt száguldoznak az utcán , trágárkodnak , üvöltöznek . Erre a rendőr megkérdezte hogy , mi a nevem ( névtelenül jelentettem be) és akkor en ott lakom hogy engem ez zavar? Mondtam neki hogy itt lakom és nem mondom meg a nevem.

Erre elmondta hogy " Neki rengeteg helyszíne van , verekedések stb ... amik fontosabbak ezt megérhetem én is és majd küld valakit amikor tud " :D később abbahagyták a zenét ugyhogy szóltam a rendőröknek hogy végre csend van és nem szükséges kijönniük. Ezek után fel órával ujra bömböltetni kezdték a zenét és ordibáltak . Akkor átment az egyik idősebb szomszéd( akikkel jóban vannak) ,megkérni őket hogy halkítsák már le ( hajnal 1 óra volt) , lehalkították . 10 perc múlva megjelent a gyorsmotor a szomszéd ház előtt , bömböltette a motorját , majd elkezdődött a zene ujra és az ordibálás.

Segitene valaki? MIt lehet tenni ?

Volt valakinek ilyen tapasztalata?

Valamint a rendőrség telefonhívása normális?

Előre is köszönöm!



2020. jún. 14. 13:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10 es : senkinek sem jó!Nekem elmondják hogy utáják őket zavarja őket .

Csak simán nem akarnak balhét!

2020. jún. 14. 14:51
 12/13 anonim ***** válasza:
87%
ha a szomszédokat is zavarja akkor még van remény , össze kell fogni és közösen feljelenteni majd eltakarodnak . én olyan helyen élek ahol a szomszédok 75% putris ez a környék már elbukott a tiéd még menthető . itt 9 napja megy a 8. ballagási buli döglött putris a jó putris
2020. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 koszonom szepen a valaszod! Utolag megtudtam hogy a szomszedok is kihivtak a rendoroket rajuk tobbszor ( tobb utcabol!!!! ) . Azert ordibaltak gondolom hogy rohadjatok meg ! Nalunk hala istennek nincs putri, "csak" ez az egy feherszemet csalad! Sajnalom hogy igy megkeseritik az eleted! Kitartas !
2020. jún. 21. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!