Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasház esetében mi a...

Társasház esetében mi a teendő, ha szomszéd az ajtónktól 40 centire 3 zsákban tárolja az 1 hónapja levágott füvét, amelynek már jár a szaga és kukacok másznak ki belőle?

Figyelt kérdés
Nem itt lakik, úgyhogy nem tudunk vele személyesen beszélni.
2020. jún. 14. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Vidd el?
2020. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Kiegeszitenem: tudom, h nem a te dolgod lenne, de jelen esetben nem tudsz mast tenni. Gondolom a levagott es megrohadt fuvet nem fogja semmire hasznalni, nem erteket dobsz ki. Raadasul ha 40 centire van az ajtodtol akkor jogilag olyan helyen van ahol meg neked kell rendet tartanod. Ha valaki teleszorna szemettel a labtorlod akkor mit tennel? Ugyan ezt javaslom a fuvel is. Dobd at a kertjebe
2020. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hova vigyem? 3 óriási műanyag zsák, sajnos még így úgy sem viszik el, mikor viszik el a füvet... mert azt kukába kell tenni simán. Az udvar pedig közös.
2020. jún. 14. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Vidd az udvar legtavolabbi reszere ami meg az ove. Rohadjon a szemete messze. De nem ram kene ramtamadnu, en csak segiteni akartam
2020. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem támadólag írtam! :) Nagyon is köszönöm, hogy írtál, áthúzom.
2020. jún. 14. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Nincsmit!:)
2020. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

közös képviselő van?


amúgy meg odabaccod az ajtaja elé és kész

2020. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!