Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédol figyelget, és...

Szomszédol figyelget, és zaklat, meneküljek el miatta? 23n

Figyelt kérdés

2 éve szállt rám, addig azt sem tudta, hogy létezem, mikor a barátja össze akart jönni velem. Én amúgy nem, engem csak zaklatott, volt, hogy napi 20-szor elautózott erre. Azóta teljesen rám van állva ez a szomszéd, akkor ribizett, meg k...rvázott,nem tudom, miért lennék az. Egyszer észrevétlenül leült hozzám 5 perce a haverja, ennyi volt, utána 1 évig zaklatott.


Nos ez a szomszéd segített neki, melyiknaz ablakom, mikor vagyok itt, mikor hol, így talált meg mindig. De közben meg a hátam mögött, mindenkinek leribizett, hazudpzott, bántott, azért, mert a haverja össze akart jönni velem és beszéltem vele 5 percet, akaratlanul, odajött..


Egyszer tavaly betört a szobámba, anyám beengedte egy kamu indokkal, és még ő lement a pincéba, fogta magát besétált a szobámba... Undorító. Meg állandóan lesi az ablakomat, mikor vagyok itthon, pedig az ablakom mindig nyitva van, mert büdös a konyha, az van mellette, meg nyáron nyitott ablaknál alszom... Napközben is úgy hagyom, ezáltal én "mindog itthon vagyok". Az az első, hogy az ablakot lesi, ha éjjel felkapcsoloma villanyt, kijön az utcára... Mi köze hozzá hol vagyok, mit csinálok? Ne merjem kinyitni az ablakot, vagy itthon lenni, mert neki baj.

A másik, hogy a diplomám niatt basztat, mikor neki érettségije sincs, de engem kicsinálhat miatta...


Elegem van ebből, figyelget, ócsárol mindenkinek. Haverjának gyereke lett, leszállt rólam, előtte 1 évig intenzíven zaklatott, ez meg segített neki...


2020. jún. 22. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség.
2020. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy büdös nagy kamu, már sokadjára írod ki, de feljelentést sose teszel
2020. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Ha annyira zavarna, már rég megtetted volna a lépéseket...


Nekem sok zaklatóm volt, de én rövid idő alatt leszereltem, kiiktattam.

Volt hogy egyedül, volt hogy barátom ütötte ki.


Ha akkora nyomorék vagy (már ha igaz a sztori), hogy hagyod magad... Ne is a zaklatót szóld meg, hanem magadat.


Olyan vagy mint egy ostoba kis p;csa, aki rinyálni tud csak.


Már bocsánat...


De ez szánalmas.

2020. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Erteni se lehet mit irsz. Tombolan sorsolnak mar diplomakat is? :O
2020. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3# Hogyan szabadultál meg tőlük?
2020. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Olcson kiutok nektek barkit. F24.
2020. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

6-os, kezdheted velem.

(F/28, kidobó.)

2020. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Veled is elbannek siman, kiindulva abbol, hogy a pesti kidobok 90% egy 2 meteres hegy egy atom nagy sorhassal, akinek a szajkaraten kivul mas nem megy. Esetleg 5 az 1 ellen ha fellepnek sikerul valami eredmenyt elerniuk.
2020. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én nem tudok elköltözni. Ez meg itt lakik, ugyancsak nem megy sehova...


Elküldtem párszor, de hiába. Bekiabál az ablakomon, hogy az XY egy k...rva,kúúúúűrva".


Én 50 kg vagyok, ez meg duplája. Másik, hogy zaklatási ügyeket amúgy sem vesznek komolyan, falun főleg, azzal meg nem csinálnak semmit, hogy a szomszéd beszólogat, figyeli az ablakomat...


Nem kamu. Az autózgatós hülyegyerek abbahagyta, ott tényleg a határán voltam, hogy feljelentem, de 20-an vannak, hazudnak. Meg az apja együtt polgárőr a rendőrökkel, pofán röhögnek. Ennek vége szerencsére. De mivel a szomszéd itt lakik, az nem megy sehova.

2020. jún. 22. 17:42
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem beszéltél privátban, és utánanéztem pár dolognak. Te, ezek parasztok a butábbik fajtából. A település pedig, amit leírtál nekem, eléggé kicsi. Az ország másik felén élek, és itt is vannak kisebb falvak, ahol ugyanez a primitív népség kínlódik mindenkivel, még egymással is. Azt tudom javasolni neked, hogy (nehéz lesz, de) komolyan szard le, és jelöld ki a határaidat. Ha pedig beszól, akkor csak röhögj rajta vagy ne reagálj rá sehogy sem. Ezeknek a véleménye nem mérvadó. Komolyabb helyeken az ilyeneket nevetik ki és nézik hülyének, mint akikről írtál. A családoddal beszélj, és ne engedjétek be a házba, te pedig zárd a szobád ajtaját. És minél hamarabb költözz el abból az undorító fertőből, ha jót akarsz magadnak. Oldd meg valahogy a költözést. Egyébként is olyan kicsi a népességszám, hogy szerintem ott már mindenki mindenkinek a rokona. Előtted az élet 23 évesen, ne egy ilyen helyen akarj leragadni és mondjuk egy titkolt unokatesóval házasodni. Diplomás, jó életre vágyó fiatalnak ott nincs jövője.
2020. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!