Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet leállítani a két...

Hogyan lehet leállítani a két szomszédot?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztem be egy lakásba és már az első 2hétben jött zaklatni a szomszéd hölgy.Azzal indította a beszélgetést,hogy neki nem vagyok szimpatikus, az előző lakók tetszettek neki.Folytatta volna a kis szövegét,de további szép napot kívántam és mentem a dolgomra.Azóta folyamatosan a nyakamra jár minden apró kis dologgal.Minek mentem el este sétálni, tuti nem dohányt szívtam,mert direkt elmentem a lakásból, hogy meg ne érezzék(ja meg mert nem lát gyakran szívni,szóval tuti fű volt),prosti vagyok, közben csak apám jött hozzám, a macskámat loptam,majd jelent a lakás tulajdonosábak és kirúg majd innen (bocsika,de én vagyok a tulajdonos) meg ilyenek.

A lényeg,hogy nem olyan régen elküldtem a francba,engem hagyjon békén és menjen keressen más hobbit, igyon meg valamit, adok is neki szívesen csak fogja be.Erre csendben maradt, de helyette jött egy másik szomszéd,egy ilyen kis furcsa nőci,hogy hát ezt nem kéne.Mondom mit? Bántani a szegény idős hölgyet.Aha,mert én bántom őt és nem ő zaklat engem.Neki is megmondtam, hogy miket csinál,de hát szerint ez nem ad okot arra,hogy én elküdjem a vérbe a hölgyet.Hát de.

A lényeg,hogy azóta ez a két nő a nyakamra jár mindenféle apró dologgal.Az idős zaklat meg bunkó, a másik meg azt akarja, hogy kérjek bocsánatot a nőtől,mert ő itt nagy ember a házban.Kérdeztem milyen nagy ember,hááát ő ismer mindenkit meg régen szuper könyvelő volt...


Mit lehet tenni velük? Engem más abszolút nem zavar,rendesek,csak ez a kettő ilyen dilis.Egyébként nem vagyok hangos,zenét fejhallgatóval hallgatok(még ezen is problémázott a boszorkány meg hazudozott), nem járjálok hajnalok hajnalán,tv-t nem nézek stb.



2020. jún. 14. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Átnézel rajtuk, és úgy mész el mellettük, mintha levegő lenne.

Nulla kommunikáció. Se kedves, se csúnya.

Hadd hányják a borsójukat a falra. CSak megúnják egyszer... :-D

2020. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Felveszed a jeleneteket amiben közlöd milyen jogot sértenek es feljelented ha nem lepnek le . Aztán ha folytatjak azt is és zsarukhoz viszed az ügyet .
2020. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos régi lakóközösségnél jellemző az ilyen.
2020. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Közlöd velük, amit csinálnak, ma a XXI. században zaklatásnak minősül, amiért büntetést szab ki a bíróság.

Telefon a kézbe lehetőleg mindig, és közöld, hogy innentől film lesz a párbeszédetekből, amit eltárolsz és, ha nem szűnnek meg, megfelelő helyen bemutatsz.

Ennél rosszabb kapcsolatban már talán úgy sem lesztek.

2020. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Jézusom... Ilyen van? Mondjuk gondolom nő vagy, és kis termetű. Különben tuti h meg se mernének szólítani.
2020. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Üvegtábla-effekt" - Jó napot (estét)!, - és ezzel ki is meríted a kommunikációt! Vagy megmondod neki(k), hogy ha törvénytelennek vél(nek) valamit a viselkedésedben, akkor számíthat(nak) az abban illetékes hatóságokra, de más szexpartnert kellene most már keresni az unalmas hétköznapokra!
2020. jún. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
1-es jól írja. Szerintem ne is köszönj. Valószínű az idősebb nő beteg, már demens lehet, de attól még zaklat és rosszindulatú, ezt nem kell elviselned.
2020. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Én már a második ilyen után úgy el küldtem volna a búsba, hogy többet eszébe nem jut a f*aszságaival zaklatni, de ha nem hagyja abba, akkor szépen mond meg, hogy amit művelnek az bőven kimeríti a zaklatás fogalmát és vedd is fel telefonnal, hogy legyen bizonyítékod.
2020. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!