Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fordult màr elő valakivel,...

Fordult màr elő valakivel, hogy szólt a szomszédnak a folyton üvöltő kisgyerek miatt? (Kisgyerek:1-től 3 éves korig)

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Szóltam neki. 3 gyereke volt 1-6 év között. Folyamatosan üvöltöttek, a szülők meg ordítottak. Még neki állt feljebb, és el akarta hitetni, hogy minden gyerek ilyen.
2020. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Eszembe se jutna, gondolom őt is ugyanúgy idegesíti, mint engem, ha tudna valamit kezdeni velük, már megtette volna.
2020. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
nem szóltam soha,de néha a kislány olyanokat szokott hisztizni pont az ablakom alatt,hogy borzasztó.
2020. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Volt. Idegbeteg, 0-24ben sikító, üvöltő, hisztiző, ideggyenge gyerek. Azt mondták örüljünk neki, ilyen egy “eleven”, “igazi”, “életvidám” gyerek. Aha, meg az anyátok phaszát. Hamar elköltöztek szerencsére.
2020. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek mellett lakom... Én kihívtam a rendőröket, a gyerek sikított, ordibált, a falamhoz csapkodott szerintem műanyag üreges valamiket, trappolt, a szülők bömböltették a zenét és kb állandóan házibuliztak, vendégekkel, hétköznap éjfél után is bőven. Szóltam szépen, csúnyán, semmi nem hatott, úgyhogy a karantén alatt rendőrt hívtam, épp jókor értek ki, mert javában zajlott minden ami miatt több mint fél éven keresztül szenvedtem. Már utáltam itthon lenni, aludni nem tudtam tőlük, egy nyugodt percem nem volt, max éjjel 3 után reggel 8-9ig.... Azóta csend van, hallom őket, beszélgetnek, élnek, csak olyan hangerőn teszik amit lehet tolerálni, és kell is hiszen ez egy társasház.
2020. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!