Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elfogunk költözni egy teljesen...

Elfogunk költözni egy teljesen másik helyre, hogyan ismerjek meg ott új embereket 16 évesként?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves fiú vagyok. Valószínűleg elfogunk költözni, szeptembertől tizedik osztályos lennék, de az új suliban megint kilencedikesnek kell lennem. Egy 5 éves iskolába fogok valószínűleg menni:/ ezért kezdhetem elölről. Az új városban senkit nem fogok ismerni, az augusztusomat szeretnék erre fordítani hogy megismerjek ott új fiatalokat. Hogy csináljam? Internet segítségével szeretném, mert valóságban elég nehéz lenne:D Attól meg rendesen félek hogy lesz-e valaha ott barátnőm, eléggé szeretnék:/ Még egyáltalán nem biztos hogy tényleg költözünk, de ettől függetlenül szeretnék tanácsokat kérni. Mit javasoltok?

2020. jún. 27. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik városról van szó? Sopronba, vagy környékére költöztök?
2020. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fosterneni válasza:

Csak engedd el magad. Ne stresszelj ezen, mert ezt nem lehet erőltetni.

Szerintem jobb, ha nem interneten próbálkozol. Bemész a suliba, ha 9-es leszel, akkor ott mások se fognak mindenkit ismerni. Ha nyitott vagy meg rendes, akkor tuti esélyed van:)

Ne aggódj, felesleges ezen agyalnod. (Én is váltottam sulit, kétszer is, én is aggódtam persze, meg elég introvertált is vagyok, de ha önmagad adod, akkor valakivel úgyis össze tudsz barátkozni).

Remélem tudtam valamit segíteni, sok sikert

2020. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1, Még a várost se tudják biztosra, de ha költözünk akkor valószínűleg Székesfehérvár


2, Persze jól esett amit írsz. Igazából már bőven stresszeltem ilyeneken, szinte rendes haverom sincs, barátnőm sincs egyeltalán. Mostanában elég magányos lettem...

2020. jún. 27. 16:45
 4/5 Fosterneni válasza:

Vannak ilyen időszakok. Sajnos a barátok jönnek-mennek sokunk életében. Csak sodródj az árral, és hozd ki a legjobbat mindenből:)

Ezek az időszakok megtanítanak sok mindenre. Csak ne az internetre menekülj. Keress hobbikat, amik lefoglalnak. Vagy olyan hobbit, amit csapatban lehet csinálni, és akkor egyben tudsz barátkozni is.

2020. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hetedikben váltottam iskolát, majd 11-ben úgy váltottam iskolát, hogy egy már összeszokott osztályba kerültem, egyedül, egy idegen városba, kollégistaként.

Mindkét alkalommal ment minden, mint a karikacsapás. Az új iskoládban a 9. évfolyamon valószínűleg mindenki más is új lesz, de attól még nyugodtan odamehetsz bárkihez bemutatkozni, aki szimpatikus - ugyanez érvényes az új városban pl. egy kocsmára, vagy futópályára, strandra, mittudomén... Nem kell lehengerlő dumát se kitalálnod, csak annyi, hogy "szia, Gipsz Jakabnak hívnak". Ne parázz rá, ők is ugyanolyan emberek, mint te.

2020. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!