Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek miért írhatott...

Szerintetek miért írhatott nekem? 23F

Figyelt kérdés

Van egy sztorim.

Gyerekkoromban anno még 7 évesen tetszettem egy kislánynak aki 8 éves volt, mindig kötekedett velem, én meg utáltam. Egyszer szenvedtem miatta egy balesetet 7 évesen, mivel fejbe dobott egy labdával, és fel borultam a biciklivel, és nyaksérülésem lett, kórházban feküdtem meg minden.

Ezt követően sosem beszéltünk a csajjal, azóta sem vagyunk jóban, még a szüleinksem, pedig előtte jó kapcsolatot ápoltak.

Még közép iskolában ahogy már idősödtem gondolkodtam rajta, hogy mégis beszélni kéne vele, de amikor meg indultam felé vagy elcsapta a fejét, vagy elviharzott, mindig át nézett rajta, de amúgy én is rajta.

Na de 3 éve, amikor elköltöztem otthonról egyszer csak rám írt facebookon így: "Szia! Hallod hova tüntél??? Nem láttalak már 2 hónapja, minden rendben van veled???"

Hát nem válaszoltam neki akkor, és azóta sem.

Fura amúgy a lány, mert szinte nincs egy barátja sem annak ellenére hogy gyönyörű. Legalábbis míg otthon éltem addig nem nagyon barátkozott vele senki.

Szerintetek miért írhatott rám? Sosem nézett rám, sosem beszélt velem. Mindig úgy tett mintha nem léteznék, de mégis aggódóan írt akkor 3 éve.

Nemrég valakinek elmeséltem, és elkezdtem gondolkodni ezen, ezért tettem fel a kérdést. :D


Egyébként bocsi, hogy ebbe a kategóriába írtam, de szerintem még bele fér, és itt több választ is kapok.


2020. júl. 5. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, egy kisebb településen élsz, ahol feltűnő, ha valaki eltűnik. Egyébként fogalmam sincs. Ha érdekel, miért nem válaszoltál neki? Ha meg nem érdekel... De érdekel, mert gyönyörű. Válaszolj neki most!
2020. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja! Foglalkoztat a lány, vedd fel vele a kapcsolatot!
2020. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha beszélni akarnék vele, akkor beszélnék, szval nyílván nem akarok.

1. Mert 3 év után nincs pofám vissza írni + nem is vászolna.

2. Ha másfél évtizeden át került, és bármikor rá néztem el csapta a fejét, már csak azért sem írok neki vissza.


Gondoltam hogy ezt fogjátok írni. Bánom is már, hogy feltettem a kérdést.

2020. júl. 5. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet, egy nagy szerelem lett volna belőle. Te tetszettél neki gyerekkorában is, amikor kislány volt. Sérülést okozott neked, valószínűleg nem szándékosan, vagy ha mégis, gyermeki csíntevés az én szemszögemből, ami sajnos rosszul sült el.


Ezért biztosan szégyellte magát sokáig. Magamból kiindulva én is így éreztem volna. Illetve,a helyében én is kerültelek volna.


Na de mégis csak rád írt valami miatt. Ha nem tetszenél neki, biztosan nem keres meg. Gondokozz már! Egy lány sosem ír egy fiúra "csakúgy". Ezen a téren nem vagyunk egyformák a fiúkkal. Sosem haverkodásból írunk!


Te gyönyörűnek nevezted ezt a lányt. Ha nem tetszene neked, tuti nem írod ezt.


Nem értem, mit húzod az időt! Olyan gáz, hogy megsem próbálod! Mit vesztel ha rá írsz? Nem látja sem az arcod, se semmit, rosszat nem teszel vele! Hajrá!

2020. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 évesen azért kötekedett meg bántott, mert bejöttél neki.
2020. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, bánod hogy kiírtad a kérdést, de akkor te sem gondolhatod komolyan, hogy valaki vadidegen majd megfejti, hogy miért írhatott rád. Nem ismerjük.
2020. júl. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki nekem olyan sérülést okoz, hogy kórházba kerülök, tökmindegy hány éves volt akkor, abból nekem a büdös életbe nem lesz barát. Szal inkább hagyd a francba. Nem szabad mindent csakúgy lenyelni.
2020. júl. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!