Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetetek keressem még őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalmi91 kérdése:

Szerintetetek keressem még őt és próbàlkozzak nàla vagy ez már veszett ügy?

Figyelt kérdés

Sziasztok .

Nos 28 éves férfi vagyok és adott most egy szituáció.

Van egy kolléganőm aki régóta tetszik de eddig pàrkapcsolatban élt ezért semmi extra nem történt köztünk.

Aztán egyik napról a másikra otthagyta a párja és egyedül maradt. Eltelt 1 hónap és odajött hozzàm hogy làtott engem a tinderen és ő a tetszik gombra nyomott.

Ezt követően hát fogtam magam ràirtam messengeren és elkezdtünk beszélgetni. Ez 4-5 nap leforgása alatt történt. Otthon voltam filmeztem és a hölgy rám írt hogy ne nézzem tovább a filmet mert eljönne hozzám és megnézné velem azt a filmet. Ennek nagyon megörültem , de leszögezte hogy úgy jön el hogy nem mondhatom el senkinek mert a munkahelyen nem akar szar kavarást, meg csak kollégaként jön el , ne gondoljak bele többet. És elözö beszépgetésekben mindig azon nyafogott hogy most hogy szingli lett ugy gondolja mindenkinek csak szexre kell.....

Tudtam hogy ez egy teszt ezért nem történt semmi eljött hozzàm megnéztük a filmet beszélgettünk nem volt szex.

Ezt követően mikor hazaért leirta hogy jol érezte magát . Én is leirtam hogy a napom fénypontja volt és köszönöm hogy eljött. Innentől kezdve azthittem szabad a pálya lehet randizni, de ehelyett minden elkezdett romlani..... Bárhogy probalkoztam elhivni valahova nem volt a válasza. Jött a mikulás megleptem egy csomaggal is és így sem .....

Úgy kellett 5 percért könyörögnöm hogy odaadhassam.


Most jelenleg 3 napja nem beszéltünk se messengeren sem pedig élőben a melóhelyen . De közben tudomásomra jutott hogy ismerkedik tinderen és találkozgat ezzel azzal.


A hölgy 22 éves és 3 éves kapcsolatának lett vége 1,5 honapja kb. Most egyedül lakik albérletben.


Elmondta hogy ő engem egy kapcsolatban csak bántana és hogy túl jó vagyok neki.



Szerintetetek keressem még őt és próbàlkozzak nàla vagy ez már veszett ügy???


2019. dec. 10. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős fejjel már tudhatnád, hogy a "Túl jó vagy nekem, ezért nem lehetünk együtt!", meg a "Nem miattad, hanem miattam nem lehetünk együtt!" azt jelenti, hogy qrvára nem akar veled lenni csak nincs benne annyi, hogy ezt szemtől-szembe elmondja neked. Bocs, hogy ilyen nyersen fogalmaztam, de ez az igazság!

23/f

2019. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondta hogy ő engem egy kapcsolatban csak bántana és hogy túl jó vagyok neki."


Ez a tipik lekoptató szöveg egy olyan embertől aki nem meri megmondani hogy nem kellesz,nem jössz be.

2019. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad a pitsába, öreg vagy már bohócnak.
2019. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg csak szórakozik, ismerkedik, kúrogat másokkal is, hiszen felaszabadult.
2019. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm a válaszokat. Nem voltatok nyersek :) csak ti is tudjátok hogy a remény hal meg utoljára. Meg hàt amikor jön egy hirtelen a semmiből és megcsap a p**ci szag akkor az ész megáll a f**z meg feláll .

Köszi mégegyszer aztán pacsi nektek....

2019. dec. 10. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled, ezt nőként mondom.
márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!