Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek ilyen szomszéddal?

Mit tehetek ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Van egy rendkívűl ellenséges házaspár a házban. 4 lakásos téglaházban lakunk. Ez a házaspár nagyon primitív. Mindent elfoglalnak,nem tudom tőlük még a biciklit sem kitolni a helyéről. A villanyt nem tudom felkapcsolni ha sötétben érek haza,mert elé pakoltak egy nagy szekrényt. Ha szól nekik az ember a nő üvöltözik, a férje pedig elkezd fenyegetőzni meg verekedni akar. Volt olyan,hogy anyám szólt a férfinek,hogy ne pakoljon a részünkre.Én a konyhában vacsoráztam és hallottam az egészet,nem akartam beleszólni de hallottam ,hogy a pasi egyfolytában engem mocskol,egyidő után felidegesített,hogy egyfolytában hallgatom a felém zúdított mocskokat,miközben ott sem vagyok és azt hiszi,hogy én ezt most nem is hallom. Oda mentem és nem túl szép szavakat mondtam én sem neki ezekután. Erre mondta,hogy menjek ki verekedni. Én nem akaram verekedni,de erre ő megfenyegetett ha nem megyek ki most akkor amikor meglát az udvaron akkor nagyon meg fog verni. Erre már kimentem és egy verekedés lett belőle. Érdemes lenne megszivatni ezt a szomszédot? Feljelentés semmit nem ér,mert úgyis mindent letagadnának,a rendőrség vagy bíróság pedig védi az ilyeneket.Anyám pedig nem akar elköltözni.
2020. júl. 7. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

"Feljelentés semmit nem ér,mert úgyis mindent letagadnának,a rendőrség vagy bíróság pedig védi az ilyeneket."


2020-ban élünk, feltalálták már a videó kamerát.

2020. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közlekedőútvonalra pakolták a szekrényt, akkor a tűzoltóságot tudod értesíteni. Ugyanis tilos elbarikádozni (szűkíteni) a folyosókat.
2020. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos az ilyen emberek nem értenek másból, csak az erőből, bosszantsd őket te is, és tegyél keresztbe nekik, ahol csak tudsz. Közös képviselő, feljelentés nem ér semmit, van ebben tapasztalatom. Ha kellő ideig idegesíted őket, akkor abba fogják hagyni, de amíg hagyod magad, addig élvezik, hogy bármit megtehetnek következmények nélkül.
2020. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Verd szájba az öreget.
2020. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen nehéz eset, hiszen az ilyen primitív emberekkel nem lehet normálisan megbeszélni a problémát. Támadásnak vesznek mindent és a mocskolódás, az alja viselkedés számukra a megoldás. Ésszel és kulturált kommunikációra képtelenek. Vagy azt csinálod amit ők és vagy leesik nekik a tantusz vagy ég rosszabb lesz és kellemetlen meglepire mentek haza, vagy elviselitek, vagy elköltöztök. Más lehetőség nem nagyon van szerintem.
2020. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
donáth annucska megmondta hogy ők számítanak , de ebben az esetben költözni szoktak az emberek . költözni kényszerülők nem számítanak csak a menők
2020. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen nemű? És a pasi hány éves?
2020. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ilyen emberekkel nem lehet szót érteni. Verd be a pofáját abból érteni fog!
2020. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jegyző- birtokvédelmi eljárás

Rendőrség- feljelentés zaklatásért

Katasztrófavédelem/Tűzoltóság- bejelentés tűzvédelmi szabályok megsértéséért


Mire mindenki lerendezi őket, megunják és elköltöznek


Alternatív megoldás: Valami amatőr baseballjátékos ;)

2020. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!